افزایش مراجعه به دندانپزشکی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در دوران کرونا

۰۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۸ کد : ۱۸۳۷۴ پژوهشی
مدیر مرکز دندانپزشکی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با بیان این که در سال جاری نیز تمام خدمات درمانی مربوط به دهان و دندان زیر نظر متخصصان مجرب ارایه خواهد شد، گفت: در حال حاضر کلینیک دندانپزشکی سازمان در حال فعالیت است و شاهد افزایش مراجعه بیماران به کلینیک هستیم. این مرکز با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظتی در برابر کرونا فعلاْ تنها خدمات اورژنسی به بیماران ارایه می دهد
افزایش مراجعه به دندانپزشکی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در دوران کرونا

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر بتول کریمی  درباره برنامه های کلینیک دندانپزشکی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در سال جاری، اظهار کرد: این مرکز در همه رشته ها از متخصصان مجرب و با تجربه برخوردار است؛ برخی از این متخصصان عضو هیأت علمی هستند،بنابراین کلینیک دندانپزشکی جهاددانشگاهی همچون سال های گذشته تمام خدمات درمانی مربوط به دهان و دندان را زیر نظر متخصصان مجرب ارایه می دهد.

وی ادامه داد: طبق برنامه امسال هم در کلینیک سازمان به بیماران کلیه خدمات تخصصی از جمله خدمات جراحی فک و صورت، ایمپلنت، اطفال، ترمیم زیبایی، پروتز و ارتودنسی ارایه می شود. همه قشر بیمار به کلینیک مراجعه می کنند، ولی بیش از نیمی از بیماران ما از مجموعه جهاددانشگاهی و زیرمجموعه آن ها هستند.

دکتر کریمی گفت: این کلینیک با بیشتر بیمه های تکمیلی و تعدادی از بانک ها و مراکز جهاد قرارداد دارد. بیمه های تکمیلی از جمله  پارسیان، آسیا، البرز، دانا، رازی، ملت، معلم، سامان، سینا،ایران، بانک تجارت، دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه تهران، تمام مراکز جهاددانشگاهی، هدایت میزان و انجمن ام اس ایران .

وی در پاسخ به این پرسش که پس از شیوع کرونا در کشور چه تغییر و تفاوتی در ارایه خدمات به بیماران صورت گرفته است؟ اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا در کشور کلینیک های دندانپزشکی تا مدتی اجازه کار نداشتند، ولی پس از این که معاونت درمان وزارت بهداشت اجازه ارایه خدمات درمانی را دادند، کلینیک دندانپزشکی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران با رعایت همه پروتکل هایی که معاونت درمان در نظر گرفته بودند، ارایه خدمات درمانی ضروری به بیماران را آغاز کرد.

مدیر مرکز دندانپزشکی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران افزود: در حال حاضر کلینیک دندانپزشکی سازمان فعال است، اما تنها خدمات درمانی اورژانسی را ارایه می دهد و از انجام خدمات زیبایی مانند روکش، لمینیت و… معذور است و این دست از اقدامات به دوران پسا کرونا یا هر زمان که معاونت درمان اجازه آن را صادر کند، منتقل شده است.

وی در پایان گفت: این روزها مراجعه اورژانسی به کلینیک دندانپزشکی سازمان بسیار افزایش یافته است چرا که بسیاری از مراکز دندانپزشکی هنوز فعالیت خود را شروع نکردند؛بنابراین بیمارانی که دچار دندان درد شدید یا شکستگی دندان شدند مراجعه می کنند و خدمات درمانی لازم به بیماران ارایه می شود.

کلید واژه ها: سازمان علوم پزشکی تهران داندانپزشکی پژوهشی کرونا پیام جهاد ۹


( ۵ )

نظر شما :