توسعه برنامه‌های مراکز منش در دانشگاه علم و فرهنگ و واحدهای قم و کرمان

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۲ کد : ۱۷۸۴۱ تجاری سازی و اشتغال
دهمین نشست شورای مرکزی مراکز نوآوری و شتابدهی (منش) با موضوع راه‌اندازی منش در واحدهای قم، کرمان و دانشگاه علم و فرهنگ ۱۳ اردیبهشت‌ماه در محل سازمان ستفا برگزار شد.
توسعه برنامه‌های مراکز منش در دانشگاه علم و فرهنگ و واحدهای قم و کرمان

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری͏ سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان، در ابتدای این نشست مهندس بختیاری معاون تجاری͏ سازی و امور پارک ها و مراکز رشد ستفا ضمن اشاره به برنامه های حمایتی این سازمان و نحوه فعالیت مراکز در سال گذشته، به موارد مطرح شده در دستور جلسه اشاره داشتند.
در ادامه نشست که با حضور دکتر بادکو رییس ستفا برگزار شد، دکتر جعفری رییس بنیاد کسب و کار دانشگاه علم و فرهنگ به معرفی منش این دانشگاه پرداخت و پس از بحث و تبادل نظر بین اعضا با راه͏ اندازی منش در این دانشگاه موافقت شد.
در ادامه این نشست واحدها به صورت ویدیو کنفرانس فعالیت های مربوط به خود را ارایه دادند و دکتر حیدری رییس جهاددانشگاه استان قم به معرفی این واحد پرداخت و درخواست خود مبنی بر راه͏ اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی در شهر قم را در زمینه بسته بندی محصولات و فناوری اطلاعات با رویکرد سلامت پرداخت که نهایتا موضوع به تصویب اعضا شورا رسید.
در پایان این نشست دکتر کامیاب رییس جهاددانشگاه استان کرمان درخواست خود مبنی بر راه͏ اندازی منش در شهر کرمان و شهرستان سیرجان را مطرح کرد که مجدد پس از بحث و تبادل نظر راه͏ اندازی منش در شهرستان سیرجان با موضوع مدیریت پسماندهای معدنی موافقت شد.

کلید واژه ها: اشتغالمراکز نوآوری و شتابدهیمنشپیام جهاد 3سازمان ستفا


نظر شما :