قدردانی متفاوت توسط پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی؛

ارسال بسته‌های هدیه برای پرسنل خدوم بیمارستان «مسیح دانشوری»

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۸ کد : ۱۶۷۵۶ پژوهشی
پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی در راستای مسوولیت اجتماعی خود و به پاس قدردانی از پرسنل خدوم بیمارستان مسیح دانشوری بسته‌های هدیه ای را از محصولات پژوهشکده شامل دمنوش‌های آرامش‌بخش و ژل ضدعفونی‌کننده دست برای آن عزیزان ارسال کرد.
ارسال بسته‌های هدیه برای پرسنل خدوم بیمارستان «مسیح دانشوری»

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی، این پژوهشکده در راستای مسوولیت اجتماعی خود و به پاس قدردانی از پرسنل خدوم بیمارستان مسیح دانشوری که خالصانه در جهت ارتقاء سلامت هموطنان در این برهه حساس از جان مایه می‌گذارند، بسته‌های هدیه ای را از محصولات پژوهشکده شامل دمنوش‌های آرامش‌بخش و ژل ضدعفونی‌کننده دست برای آن عزیزان ارسال نموده و آرزومند توفیق و سلامتی برای تمامی جان‌برکفان عرصه سلامت در کشور می‌باشد.

این روزها و در بحبوحه شیوع بیماری کرونا در سطح جهان، نام بیمارستان مسیح دانشوری در خط مقدم مبارزه با این ویروس در کشور بیش از پیش در رسانه‌ها مطرح می‌شود؛ جایی که میزبان اولین بیمار مبتلا به کرونا در تهران بوده و پزشکان، پرستاران و پرسنل خدوم آن هر روز برای نجات بیماران با جان خود معامله می‌کنند.

 امید آنکه این عزیزان در کنار آحاد ملت و به توفیق الهی بر چالش‌های ناشی از این بیماری فائق آمده و با شکست کرونا، برگ زرین دیگری را عرصه صیانت از سلامت مردمان این سرزمین به ثبت برسانند.

 


نظر شما :