با امضای چهار قرارداد؛

​​​​​​​درخشش شرکت های پارک علم و فناوری البرز در چهل و یکمین نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۵ کد : ۱۶۰۴۵ تجاری سازی و اشتغال
​​​​​​​شرکت های پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی در نمایشگاه دستاورد های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در استان البرز موفق شدند چهار قرارداد در حوزه ارایه استانداردهای ISO و CE به امضا برسانند.
​​​​​​​درخشش شرکت های پارک علم و فناوری البرز در چهل و یکمین نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، این قراردادها، بین شرکت پژوهان طب به مدیریت فریدون کمالی و مرتضی مفخمی از شرکت های عضو پارک علم و فناوری البرز به امضا رسید که براساس آن ارایه خدمات مشاوره، آموزش و استقرار استاندارد و اخذ گواهینامه های ISO9001:2015 و GMP و نیز قرارداد اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا CE از موضوعات محوری برای همکاری است.

براساس این گزارش، همچنین موضوع قرارداد ارایه خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا CEو ارایه خدمات آموزش و استقرار استاندارد و اخذ گواهینامه های ISO9001:2015وGMP بین شرکت نیکا صدف کوشا به مدیریت هرمز کوشا و شرکت پیشران عرصه صنعت جهان با نام تجاری (P.A.S international) برای ارایه خدمات مشاوره و اخذ گواهینامه ی استاندارد اروپا CE به امضا رسید.

پارک علم و فناوری البرز با حضور بیش از 40 شرکت فناور و دانش بنیان در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، شیمی و پلیمر، علوم انسانی و... در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی استان البرز در کرج حضور چشمگیری داشت که حاصل این حضور تعامل و حضور، هم افزایی و ارتباط نزدیک در زمینه همکاری و عقد قراردادهای همکاری بین شرکت های مختلف بود.

در نمایشگاه دستاوردهای چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، همچنین واحدهای فناور عضو پارک توانستند دستاوردهای دانش بنیان و فناور خود در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصولات داخلی به نمایش بگذارند که زمینه ساز امضای تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری در آینده است.

 این نمایشگاه از 17 تا 21 بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی پارک چمران کرج (باغ گل ها) از ساعت 10 تا 18 پذیرای علاقمندان بویژه صاحبان کسب و کار، فعالان اقتصادی از دستگاه های دولتی و خصوصی و فارغ التحصیلان دانشگاهی و فناوران و نوآوران بود.

گفتنی است، پارک علم و فناوری البرز زمینه ساز حرکت های فناورانه، نوآورانه و حمایت از کسب و کارهای نو و دانش بنیان و فناور در استان البرزو کشور است.


( ۲ )

نظر شما :