افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ در چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان سراسر کشور

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۸:۱۵ کد : ۱۶۰۴ فرهنگی تاپ خبر
دانشجویان این دانشگاه با حضور در چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان سراسر کشور موفق به کسب مقام‌های برتر ورزشی در رشته‌های تکواندو، جودو و کشتی شدند.
افتخار آفرینی دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ در چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان سراسر کشور
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، دانشجویان این دانشگاه با حضور در چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان سراسر کشور موفق به کسب مقام‌های برتر ورزشی در رشته‌های تکواندو، جودو و کشتی شدند.
در این المپیاد فرهنگی ورزشی که با حضور 2 هزار و 500 دانشجوی پسر از 120 دانشگاه کشور و در 14 رشته ورزشی (فوتسال، هندبال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، دو و میدانی، شطرنج، کاراته، تکواندو، شنا، جودو، کشتی آزاد و کشتی فرنگی) برگزار شد؛ سپهر ملکی دانشجوی تکواندوکار  دانشگاه علم و فرهنگ مقام چهارم و امید شیری و میثم گودرزی دانشجویان جودوکار مقام پنجم را از آن خود کردند.
همچنین علی کریمی دانشجوی کشتی‌گیر دانشگاه با ایستادن بر سکوی سوم مسابقات کشتی این رقابت‌ها موفق به کسب اولین مدال برنز در تاریخ ورزش کشتی دانشگاه علم و فرهنگ شد.
گفتنی است، چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور از 27 تیر تا 5 مرداد (در بخش دختران)  و از 11 تا 19 مرداد (در بخش پسران) در دانشگاه شیراز برگزار گردید. 
 

نظر شما :