۴۰ سالگی انقلاب اسلامی _جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/۱۹۱

رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی پیش از خطبه های نماز جمعه بجنورد: امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی است

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۹ کد : ۱۶۰۳ عمومی تاپ خبر
رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی گفت: امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی بوده است.
رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی پیش از خطبه های نماز جمعه بجنورد: امید، توسعه و حرکت رو به جلو از اهداف جهاد دانشگاهی است
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، دکتر رضا شاهین فر در سخنرانی پبش از خبطه های نماز جمعه بجنورد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جهاد دانشگاهی جزء معدود رویش های انقلاب بوده و بنده به جهاد دانشگاهی اعتقاد راسخ دارم، افزود: حمایت های معظم له از جهاد دانشگاهی موجب افتخار این نهاد علمی و انقلابی است.
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با نماد فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در راستای اهداف نظام و برنامه های مقدس حرکت می کند، ادامه داد: جهاد دانشگاهی همواره طی این سال ها اولین حرکت ها و اولین تاسیس ها را داشته است.
دکتر شاهین فر اظهار کرد: رویان، مرکز درمان ناباروری، شنگول و منگول، ساخت دکل های حفاری نفت در خاورمیانه و تمام فرستنده های قوی و پرقدرت رادیویی از دستاوردهای جهاد دانشگاهی بوده است.
وی بیان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگ نیز اقدامات خوبی انجام داده که راه اندازی خبرگزاری بین المللی ایسنا و خبرگزاری ایکنا و مرکز معتبر افکار سنجی دانشجویان ایران ایسپا از جمله این اقدامات بوده است.
 رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی با اشاره به این
که این مجموعه آموزش های تخصصی را به تمامی افراد ارائه می دهند، گفت: جهاد دانشگاهی واحد خراسان شمالی از سال 1383 راه اندازی شده است و هم اکنون چند مرکز آموزشی تخصصی دارد.
وی در ادامه از راه اندازی اولین مرکز ناباروری در خراسان شمالی که با مشارکت جهاد دانشگاهی و علوم پزشکی خراسان شمالی در آینده نزدیک انجام می شود، خبر داد.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی همچنین با تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: پبشرفت این نظام و انقلاب مدیون حساسیت و تیزبینی و پیگیری های تخصصی خبرنگاران با ارائه اخبار گزیده، مناسب و امید بخش است.
وی تاکید کرد: خبرنگاران وظیفه مطالبه گری خود را به خوبی انجام دهندتا عامل رشد و توسعه منطقه شوند.

نظر شما :