تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان مرکزی و هلال احمر منعقد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۷ کد : ۱۶۰۱۷ عمومی
تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی استان مرکزی و هلال احمر استان در زمینه‌های علمی و آموزشی منعقد شد.
تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی استان مرکزی و هلال احمر منعقد شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان مرکزی، محمد محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در آیین امضای این تفاهم نامه اظهار کرد: هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه همکاری استفاده دو جانبه از ظرفیت‌ها بویژه در بحث‌های آموزشی و علمی است و با توجه به جامعه هدف گسترده سازمان هلال احمر می‌توان ارتباط تنگاتنگی بین این دو ایجاد و از قابلیت‌های جهاددانشگاهی استفاده کرد.

وی تصریح کرد: آمادگی همکاری و گسترش روابط در سایر زمینه‌ها نیز از سوی سازمان با جهاددانشگاهی وجود دارد چرا که ارتباط با مجموعه ای مثل جهاددانشگاهی یک افتخار است و می‌توان از این ظرفیت دوجانبه استفاده کرد.

رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی نیز گفت: جهاددانشگاهی سعی کرده اقدامات فاخری را در استان انجام داده و کارهای نیمه تمام را به اتمام برساند.

مسعود شهرجردی ادامه داد: در زمینه درمان ناباروری در سال‌های گذشته تلاش های زیادی توسط جهاددانشگاهی استان مرکزی صورت گرفت که در نهایت سبب راه‌اندازی اولین مرکز تخصصی درمان ناباروری در غرب کشور شد.

وی اضافه کرد: همچنین فعالیت های شاخصی در حوزه آموزش، پژوهش و فرهنگ و اشتغال دانش آموختگان در جهاددانشگاهی انجام شده است.

رییس سازمان جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: جهاددانشگاهی با تمام توان آمادگی هرگونه همکاری با هلال احمر را دارد تا بتواند با دراختیار قراردادن ظرفیت های خود، گامی مثبت در جهت تحقق اهداف هلال احمر بردارد، البته همکاری جهاددانشگاهی و هلال احمر مسبوق به سابقه است.


نظر شما :