رییس تبلیغات اسلامی زابل: رسالت جهاد دانشگاهی تربیت نیروهای متعهد در تحقق اهداف انقلاب است

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۲۶ کد : ۱۵۹۹ عمومی
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زابل گفت: رسالت جهاد دانشگاهی استفاده از نیروهای متعهد در راه تحقق اهداف انقلاب است، به طوری که می‌تواند با ارایه آموزش‌های کاربردی، کمک به کارآفرینی و اشتغال و همچنین اقتصاد دانش‌بنیان از جوانان مستعد و انقلابی در این مسیر بهره ببرد.
رییس تبلیغات اسلامی زابل:  رسالت جهاد دانشگاهی تربیت نیروهای متعهد در تحقق اهداف انقلاب است

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام محسن عارفی اظهار داشت: جهاد دانشگاهی یکی از نهادهای فعال، ارزشی و انقلابی است که مورد عنایت و رضایت رهبر معظم انقلاب نیز قرار دارد.

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف اعم از پژوهش، آموزش، اشتغال و رسانه فعالیت می‌کند که عملکرد آن در این سال‌ها نشان می‌دهد همواره به دنبال این بوده تا باری از دوش کشور بردارد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل بیان کرد: همان‌طور که از نام این نهاد انقلابی برمی‌آید، کار آن « جهادی» است و در فعالیت‌های آن، این روحیه و تفکر جهادی مشاهده می‌شود.

عارفی افزود: با توجه به اهمیت مسأله اقتصاد و تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی از یک سو و ظرفیت بالای جهاد دانشگاهی از سوی دیگر، این نهاد علمی و جهادی می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار مؤثر باشد.

وی گفت: رسالت جهاد دانشگاهی استفاده از نیروهای متعهد در راه تحقق اهداف انقلاب است، به طوری که می‌تواند با ارائه آموزش‌های کاربردی، کمک به کارآفرینی و اشتغال و همچنین اقتصاد دانش‌بنیان از جوانان مستعد و انقلابی در این مسیر بهره ببرد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: این نهاد در زمینه فرهنگی نیز ظرفیت بالایی دارد و می‌تواند با کمک دو خبرگزاری مطرح کشوری، ایسنا و ایکنا ، به نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی، اقتصاد مقاومتی، مدیریت مصرف و سایر مسائل ارزشی و حیاتی روز کمک کند.

 

 


نظر شما :