رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان؛ افزایش ضریب نفوذ اخبار ایسنا از موفقیت های بارز آن است

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۱۹ کد : ۱۵۹۸ عمومی
دکتر منصور تاجری رییس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از موفقیت های بارز خبرگزاری ایسنا افزایش ضریب نفوذ اخبار این خبرگزاری است .
رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان؛  افزایش ضریب نفوذ اخبار ایسنا از موفقیت های بارز آن است

 

به گزارش  روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری 17 مردادماه در بازدید از خبرگزاری ایسنا با بیان مطلب بالا اظهار کرد: افزایش ضریب نفوذ ایسنا سبب شده تا امروز اکثر رسانه های چاپی و غیر چاپی از اخبار و گزارش های ایسنا استفاده و آنها را بازنشر دهند .

رییس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان ادامه داد: این افزایش نفوذ در سایه تلاش شبانه روزی خبرنگاران و سیاست های رسانه ای ایسنا محقق شده است که اصل بی طرفی و انتشار اخبار خوب، مفید و امید بخش سهم قابل توجهی در این موفقیت داشته است .

وی با بیان اینکه ممکن است اخبار سازنده به مذاق برخی خوش نیاید، افزود: این طبیعت کار رسانه است که ممکن است برخی اخبار سازنده برای بعضی ها آزار دهنده باشد. موضوعی که یکی از سختی های کار رسانه و خبر بشمار می رود

تاجری در بخش دیگری روحیه مطالبه گری خبرنگاران ایسنا را ستود و عنوان کرد: با توجه به همین روحیه مطالبه گری امروز اخباری در ایسنا منتشر می شود که نمی توان نظیر آن را در رسانه های دیگر یافت. همین روحیه سبب شده تا این خبرگزاری جزو برجسته ترین و تاثیر گذار ترین رسانه های کشور باشد .

رییس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایسنا باید تلاش کند تا همچنان نقش رسانه ای خود را مبتی بر اصل اخلاق و انصلاف ادامه داده و بلندگوی مردم باشد.

 

 


نظر شما :