برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۱ کد : ۱۵۹۲۱ آموزشی
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزار شدن دوره های آموزشی کارآفرینی و کسب و کار ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد.
برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر مجتبی تاجری 19 بهمن‌ با اعلام این خبر اظهار داشت: آموزش و کسب مهارت یکی از نیازهای ضروری و انکارناپذیر جامعه امروزی به شمار می رود.
وی ادامه داد: جهاددانشگاهی استان و معاونت آموزشی واحد در این راستا توجه و اهمیت ویژه‌ای به آموزش نوجوانان، جوانان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف جامعه داده است.
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان افزود: مسایل آموزشی که در نهایت منتج به اشتغال و کارآفرینی می شود در حقیقت یکی از اهداف جهاددانشگاهی استان است که با جدیت و توجه ویژه‌ای توسط این نهاد علمی و انقلابی برنامه‌ریزی و پیگیری می‌شود.
تاجری با اشاره به این که جهاددانشگاهی تاکنون بر اساس قرارداد منعقد شده با کمیته امداد، خدمات آموزشی مختلفی به ویژه در زمینه کارآفرینی به مددجویان‌ این نهاد ارایه داده است، گفت: در بهمن ماه جاری چندین دوره آموزشی کارآفرینی و کسب و کار با حضور بیش از 40 نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه سه زاهدان برگزار شده است.


نظر شما :