همزمان با هفته ارتقاء آگاهی درباره بارداری؛

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی ویزیت رایگان ارایه می کند

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۹ کد : ۱۵۸۸۱ پژوهشی
همزمان با هفته ارتقای آگاهی درباره بارداری که از چهاردهم تا بیست و هشتم بهمن ماه می باشد، مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا، اولین ویزیت کلیه خانم های بارداری که به این مرکز مراجعه می کنند را در این مدت، توسط متخصصین مجرب و زبده بصورت رایگان ویزیت می کند.
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی ویزیت رایگان ارایه می کند

به گزارش روابط عمومی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، آموزش و فرهنگ سازی در حوزه باروری و ناباروری همواره از رسالت های اصلی و دغدغه های این مجموعه بوده و در کارنامه شانزده سال خدمت رسانی به زوجین نابارور، همواره این امر را مد نظر قرار داده است. از جمله مهمترین خدماتی که مرکز درمان ناباروری ابن سینا ارایه می کند، کنترل بارداری-های پرخطر می باشد و خوشبختانه تاکنون توانسته است در این امر، بسیار موفق عمل نموده و همواره بتواند با کنترل بارداری های پر خطر بانوانی که با استفاده از روش های کمک باروری مانند IVF و IUI باردار شده اند، همچنین بانوانی که با سقط مکررهای متعدد مواجه بوده اند، با کمک محققین باتجربه و مسلط در امر کنترل بارداری های پرخطر، لذت نه ماه بارداری را با تولد فرزند سالم به زوج بنمایاند.
علاقمندان به دریافت این خدمت می‌توانند با شماره تماس ۲۳۵۱۹ داخلی های ۵۲۷ ، ۳۱۱ و ۸۱۸ از ساعت هشت صبح لغایت چهارده تماس حاصل نموده و حتماً دریافت نوبت نمایند.
همزمان با ارایه این خدمت نیز برگزاری جلسات تخصصی با حضور اساتید مرکز بصورت زنده در شبکه اجتماعی اینستاگرام مرکز به آدرس www.instagram.com/avicennaclinic/ به سوالات بانوان باردار پاسخ داده می¬شود.
گفتنی است که بارداری سالم، امری بسیار مهم است و تحت نظر بودن خانم باردار توسط متخصصین باتجربه، ضامن سلامت مادر و جنین خواهد بود.


( ۳ )

نظر شما :