۴۰ سالگی انقلاب اسلامی _جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/۱۸۵

رییس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل: جهاددانشگاهی به دنبال جبران خلاءهای موجود در کشور و استان است

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۰ کد : ۱۵۷۳ عمومی تاپ خبر
مراسم گرامیداشت سی‌ و هشتمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، عصر روز سه شنبه ۱۶ مرداد با حضور جهادگران و خانواده‌های آنان در جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل برگزار شد.
رییس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:  جهاددانشگاهی به دنبال جبران خلاءهای موجود در کشور و استان است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، در این مراسم رییس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با تبریک فرا رسیدن 16 مرداد و قدردانی از زحمات جهادگران و خانواده‌های آنان افزود: وظایف این نهاد در کشور بسیار مهم و خطیر است و باید برای پیشبرد اهداف آن در تمام واحد‌های کشور از جمله واحد اردبیل همّت بیشتری به کار گرفته شود.

مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه در این برهه زمانی و در شرایط حساس بین المللی که کشور نیاز به خود اتکایی دارد، جهاددانشگاهی به دنبال جبران خلاءهای موجود در کشور و استان است اظهار کرد: جهاددانشگاهی از ابتدای تأسیس در عرصه ارتقاء فعالیت‌های علمی و پژوهشی، آموزشی و فرهنگی کشور فعال بوده است و با توجه به اعتمادسازی و سبقه درخشان خود در کشور، هر ساله مأموریت‌های بیشتری به آن محوّل می‌گردد.

وی اضافه کرد: با خودباوری عمیق‌تر، ایمانی مستحکم‌‌تر و تلاشی مضاعف‌تر می‌توانیم در راه توسعه کشور و در راستای تحقق آرمان‌های امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

رییس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل از راه‌اندازی مرکز آموزش جهاددانشگاهی در شهرستان پارس‌آباد در روزه‌های آینده خبر داد و تصریح کرد: با توجه به رویکرد جهاددانشگاهی با بهره‌برداری از مراکز آموزش در شهرستان‌ها می‌توان زمینه مهارت افزایی، اشتغال و کار‌آفرینی را در استان فراهم کرد.

اوچی اردبیلی با بیان اینکه این نهاد انقلابی سعی دارد با استفاده از توانمندی و فعالیت‌های ارزشمند خود زمینه توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کند خاطرنشان‌کرد: با توجه به اینکه یکی از دستاوردهای اصلی جهاددانشگاهی تحقیقات بر روی سلول‌های بنیادی است، این نهاد با راه‌اندازی مجتمع سلامت در اردبیل می‌تواند فعالیت‌های خود را در این حوزه و در زمینه سلامت باروری گسترش دهد و به اهداف والای خود دست یابد.

در این مراسم از مهران محمدی، ندا چهره‌برقی، فریبا اعزازی، بهرنگ کوهی و فینا محمودی به عنوان جهادگر نمونه، اکبر نهایی، مهدی فتحی، ابراهیم عزیززاده، ندا تربالی، هانیه بابایی، زهرا فیضی، رضا کانونی، کریم تهامی و بهرنگ کوهی به عنوان متنخبان مسابقات ورزشی، سلیم پناهی، فردین محمودی و هانیه بابایی به عنوان منتخبان مسابقه کتابخوانی و فرزندان جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با اهدای لوح و جوایزی تجلیل شد.

گفتنی است، عطرافشانی مزار شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری، دیدار با خانواده معظم شهید، نشست خبری رئیس واحد با اصحاب رسانه، تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های استان، حضور معاونان و مدیران واحد در سیمای مرکز اردبیل برای معرفی جهاددانشگاهی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی از مهمترین برنامه‌های گرامیداشت سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی در اردبیل بود.


نظر شما :