۴۰ سالگی انقلاب اسلامی _جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/۱۸۱

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری: جهاددانشگاهی می‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسایل جامعه کمک کند

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۳ کد : ۱۵۶۷ فرهنگی تاپ خبر
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری گفت: جهاددانشگاهی با ساختاری که دارد می‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسایل جامعه کمک کند.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری: جهاددانشگاهی می‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسایل جامعه کمک کند
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، فرید براتی با اشاره به 16 مرداد ماه سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، اظهار کرد: هنر جهاددانشگاهی شناساندن نیازهای جامعه به دانشگاه است و در مقاطع محلی نقش خود را به نحوی ایجاد کرده است.
وی افزود: نگاه عالمانه به مسأله توسعه، نیازمند شناسایی و رفع مواضع موجود در این مسیر است و جهاددانشگاهی با ساختاری که دارد می‌تواند با نگاه عالمانه به حل مسایل جامعه کمک کند.
براتی در پاسخ به این سوال که چگونه می‌توان آبادانی استان را با کنکاش عالمانه در مزیت‌های استانی در دستور جهاددانشگاهی قرار داد، تصریح کرد: جهاددانشگاهی باید در بخش‌های تولید و بازرگانی در مناطق محروم سرمایه‌گذاری کند.
وی با اشاره به این که تحولات مثبتی در حوزه زیرساخت و برنامه‌ریزی این نهاد اتفاق افتاده، گفت: جهاددانشگاهی با ساختاری که دارد در سرمایه‌گذاری و ایجاد انتقال تکنولوژی به مناطق محروم می‌تواند بسیار موثر باشد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، تاکید کرد: فراهم کردن زیرساخت لازم برای حضور فارغ التحصیلان دانشگاهی در اتمسفر اقتصادی استان‌ها و در سطح کلان کشور از نتایج تقویت جهاد دانشگاهی در رشد علمی و پژوهشی محسوب می‌شود.

نظر شما :