بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری از خبرگزاری ایسنا

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۱ کد : ۱۵۶۶ فرهنگی
کریمی در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به نقش خطیر رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: مسئولیت‌پذیری و برخورد منصفانه از رسالت‌های اصلی یک رسانه محسوب می‌شود.
بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری از خبرگزاری ایسنا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، حمید کریمی 16 مردادماه در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به نقش خطیر رسانه‌ها در جامعه اظهار کرد: مسوولیت‌پذیری و برخورد منصفانه از رسالت‌های اصلی یک رسانه محسوب می‌شود.
وی افزود: رسانه نقش مهمی در روشنگری مردم به ویژه نوجوانان و جوانان و به خصوص در حوزه ورزش داشته و تاثیر فراوانی در بهبود وضعیت خواهند داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: لازم است رسانه تمام جوانب و ابعاد را مورد توجه قرار دهد و به صورت نقطه گرا عمل نکند.
وی با اشاره به نقش موثر رسانه در فرهنگ‌سازی و توسعه ورزش قهرمانی، افزود: رسانه نقش انکارناپذیری در شکل‌دهی و جهت‌دهی افکار جامعه و همچنین نقش فعالیت بدنی، ورزش همگانی و ورزش قهرمانی، در سالم سازی جسمانی و روانی افراد جامعه و کاهش فقر حرکتی دارد.
کریمی اظهار کرد: فقر حرکتی اصلی‌ترین دغدغه زندگی مردم است و رسانه به عنوان بخشی از ساختار نوین جامعه تاثیر مهمی در زندگی فردی و اجتماعی دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان با اشاره به این که توسعه ورزش گامی در راستای توسعه کشور است، بیان کرد: بخش مهمی از اقتصاد ورزش از طریق رسانه ها صورت گرفته و رسانه‌ها به عنوان یک عامل پیش برنده ورزشی معرفی می‌شوند.
سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری نیز در این دیدار با اشاره به نقش رسانه‎‌ها در آگاه‌سازی جامعه، اظهار کرد: رسالت اصلی این رسانه خبری ارتقای آگاهی‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و صنفی با نگاهی دانشگاهی و دانشجویی و شکل‌گیری حلقه واسط بین مسوولان، نخبگان و مردم بوده است.
سیروس رضایی با اشاه به فعالیت‌های جهاددانشگاهی در سه حوزه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، تصریح کرد: این نهاد انقلابی می‌‌تواند در پیشبرد اهداف اداره کل ورزش و جوانان استان کمک و همراهی کند.


نظر شما :