۴۰ سالگی انقلاب اسلامی _جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/۱۸۰

رییس دانشگاه پیام نور استان: تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر است

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۵۶۴ عمومی تاپ خبر
رییس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری گفت: ارتباط و تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی استان در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر است.
رییس دانشگاه پیام نور استان:  تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر است

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، علیرضا آبرود 17 مردادماه در دیدار با سرپرست جدید جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به توانایی‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: ارتباط و تعامل دانشگاه پیام نور با جهاددانشگاهی استان در ارتقاء سطح کیفیت علمی استان موثر بوده و هماهنگی دانشگاه پیام‌نور با جهاد دانشگاهی موجب تعالی هر دو مرکز علمی استان خواهد شد.

وی افزود: توانایی و عملکرد جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی و پژوهشی در سطح استان و کشور بسیار پسندیده و تاثیرگذار است و استفاده دو طرفه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دانشگاه پیام‌نور با جهاددانشگاهی نیز موجب توسعه سطح کیفی و علمی خواهد شد.

آبرود با گرامی‌داشت روز خبرنگار، تصریح کرد: وظیفه ما نگه‌داشتن انگیزه در وجود خبرنگاران است چرا که خبرنگار برای انجام رسالت خویش نیاز به انگیزه و علاقه دارد.

وی  ادامه داد: نقش خبرنگار در شرایط کنونی کشور بسیارحائز اهمیت است و خبرنگاران با اطلاع مردم از اخبار پشت‌پرده در راستای خودباوری و ایجاد همبستگی ملی  و آرامش‌بخشی به جامعه حرکت می‌کنند.

آبرود بیان کرد: تعلق سازمانی هر فرد به سازمان خود، رمز موفقیت هر شخصی است است و خبرنگاران بیشترین تعلق و تعصب را نسبت به سازمان خود دارند.

رییس دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در خصوص  آموزش عالی با وجود رسانه‌های گروهی نقش خبرنگار بیش از گذشته تآثیرگذار و مهم است چراکه خبرنگار موجب ایجاد تحول شده و می‌تواند در آینده کشور بسیار موثر باشد.

وی اشاره به عملکرد ایسنا در چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: سرعت عمل، اطلاع‌رسانی، شفاف سازی و حضور به موقع و همیشگی در تمامی صحنه‌ها از ویژگی‌های این خبرگزاری است.  

سرپرست جهاددانشگاهی استان با اشاه به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در سه حوزه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور با همکاری این نهاد انقلابی می‌‌تواند در پیشبرد و توسعه فعالیت¬های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی گام‌های موثر بردارد.

سیروس رضایی بیان کرد: جهاددانشگاهی آمادگی تعامل و همکاری در مباحث مختلف را با دانشگاه پیام‌نور دارد

 


نظر شما :