بازدید مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از جهاددانشگاهی ایلام

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۵۶۳ عمومی
به مناسبت سی و هشتمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام از جهاددانشگاهی واحد استان بازدید کرد.
بازدید مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از جهاددانشگاهی ایلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ایلام، رحمت الله قیصوری مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام ۱۶ مرداد در این بازدید ضمن تبریک سی و ‌ هشتمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی اظهار کرد: جهاددانشگاهی توانمندی‌های خود را در عمل ثابت کرده است.
وی همچنین از ستاد راهبری طرح نوین توسعه مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی ایلام بازدید کرد و گفت: در این طرح نقص‌های موجود در طرح‌های اشتغالی قبلی رفع شده است که این مهم توانمندی جهاددانشگاهی در عرصه کارآفرینی را نشان می‌دهد.
قیصوری افزود: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی در جریان طرح مشاغل خانگی به تجارب بسیار موثری رسیده است که در آینده بسیار مفید خواهد بود.
مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: نقش‌آفرینی جهاددانشگاهی در این زمینه نمونه‌ای از کنکاش عالمانه در مزیت‌های استان به منظور تسریع حرکت به سمت توسعه و رفع مساله بیکاری است.
در این بازدید سید غلامرضا حسینی رییس جهاددانشگاهی واحد ایلام نیز گزارشی از توانمندی ها و ظرفیت‌های این واحد ارایه کرد و به تشریح نحوه اجرای طرح مشاغل خانگی در استان پرداخت.


نظر شما :