۴۰ سالگی انقلاب اسلامی _جهاددانشگاهی رویش کارآیی و وفاداری/۱۷۵

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم بیان کرد: توان جهاددانشگاهی برای بومی سازی مدل پیشرفت‌های اقتصادی بر اساس آموزه‌های اسلام

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۳ کد : ۱۵۵۱ آموزشی تاپ خبر
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم تصریح کرد: جهاددانشگاهی می تواند با بومی سازی و اسلامی سازی الگوهای موفق پیشرفت در جهان از تصمیمات بدون پشتوانه علمی و شتابزده در فضای اقتصادی کشور جلوگیری کند و مدل پیشرفت های اقتصادی را بر اساس آموزه های اسلام بومی سازی کند.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم بیان کرد: توان جهاددانشگاهی برای بومی سازی مدل پیشرفت‌های اقتصادی بر اساس آموزه‌های اسلام

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حسن نادری 15 مرداد ماه در بازدید از مجموعه آموزشی این واحد با اشاره به رسالت و هدف از تاسیس جهاددانشگاهی در کشور گفت: جهاددانشگاهی یکی از نهادهای معتمد و مورد توجه انقلاب اسلامی بود که با هدف حرکت جهادی در دانشگاه های کشور راه اندازی شد و در طول سالیان گذشته منشا خدمات و برکات بسیاری برای جامعه دانشگاهی و کشور عزیزمان بوده است.
وی افزود: تشکیل هسته‌های علمی در دانشگاه‌ها و تدوین سرفصل ها و به روز رسانی متون دروس دانشگاهی متناسب با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی از دیگر خدمات جهاددانشگاهی در آموزش عالی کشور بود که این خدمات همچنان استمرار دارد.
نادری با اشاره به ظرفیت های جهاددانشگاهی بیان کرد: جهاددانشگاهی نهاد ریشه دار در انقلاب اسلامی و پیشرو در حرکت های مورد نیاز در سطح دانشگاه‌ها بوده است.
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم گفت: جهاددانشگاهی در حوزه مطالعات اقتصادی و تدوین راهبردهای عمیق برای حل مشکلات اقتصادی کشور پتانسیل های بسیاری دارد که از این ظرفیت به طور کامل استفاده نشده است.
وی اظهارکرد: در این راستا جهاددانشگاهی می تواند با بومی سازی و اسلامی سازی الگوهای موفق پیشرفت در جهان از تصمیمات بدون پشتوانه علمی و شتابزده در فضای اقتصادی کشور جلوگیری کند و مدل پیشرفت های اقتصادی را بر اساس آموزه های اسلام بومی سازی کند.
 


( ۱ )

نظر شما :