تا ۲۳ بهمن ماه تمدید شد؛

ثبت نام مسابقه هوش مصنوعی پیش بینی نتایج انتخابات مجلس در حوزه تهران

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۷ کد : ۱۵۲۱۳ پژوهشی
مسابقه هوش مصنوعی پیش بینی نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران توسط پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی برگزار می شود.
ثبت نام مسابقه هوش مصنوعی پیش بینی نتایج انتخابات مجلس در حوزه تهران

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی،این مسابقه با هدف پیش بینی نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران توسط این پژوهشکده برگزار می شود.

از آنجا که شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی روزمره انسان ها دارند، تحلیل اطلاعاتی که در این شبکه ها در حال انتشار است از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از اهداف این مسابقه به کار گیری و تحلیل این اطلاعات برای پیش بینی نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهر تهران است.

در این مسابقه انتظار می رود شرکت کنندگان الگوریتم یا مدلی را ارائه کنند و با تحلیل داده های منتشر شده در شبکه های اجتماعی، افرادی را که شانس موفقیت بیشتری دارند شناسایی کنند.

شرکت کنندگان می توانند از هر روش و ایده ای که در حوزه یادگیری ماشین و پردازش زبانهای طبیعی قرار می گیرد استفاده کنند.

مهلت ثبت نام در مسابقه 23 بهمن ماه و مهلت ارسال نتیجه پیش بینی 2 اسفند 98 است. همچنین در مراسمی در تاریخ 10 اسفندماه در محل پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی نفرات برتر معرفی و جوایزی به آنها اعطا می شود.

گفتنی است، علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به سایت predicomp.ictrc.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 88930150 داخلی 411 مهندس سبزعلیان تماس حاصل کنند.


( ۲ )

نظر شما :