فراخوان جذب هیات علمی در پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان رضوی

۲۰ دی ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۲ کد : ۱۴۹۸۱ پژوهشی
پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان رضوی جهت جذب هیات علمی در رشته گردشگری فراخوان داد.
فراخوان جذب هیات علمی در پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان رضوی

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی خراسان رضوی طی فراخوانی شرایط اختصاصی جذب هیات علمی برای این پژوهشکده را  از دانش آموختگان دکترا یا در شرف دفاع از پایان نامه (حداکثر 6 ماه) در رشته‌های مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری؛ جغرافیا و برنامه‌ریزی توریست، بازاریابی گردشگری و رشته‌های مرتبط، با اولویت فعالیت پژوهشی در زمینه گردشگری به شرح زیر اعلام می‌دارد.

 

 شرایط اختصاصی

1دارا بودن مدرک دکتری تخصصی یا دانشجوی سال آخر از دانشگاه‌های معتبر داخل و یا خارج کشور مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.

2برخورداری از سوابق درخشان پژوهشی - آموزشی (از قبیل دارا بودن مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی- پژوهشی تخصصی داخلی و بین‌المللی، تألیف و ترجمه کتاب‌های علمی و تخصصی، انجام طرح‌های پژوهشی، کسب نشان‌ها و افتخارات علمی و . . .  با ارائه تأئیدیه  از مراجع علمی معتبر و ذیصلاح داخلی و بین‌المللی).

3مدرک زبان(تافل – آیلتس و مدارک معادل)

4تکمیل فرم درخواست به همراه یک قطعه عکس

5شرح حال علمی (رزومه یا cv) متقاضی طبق فرمت( بر اساس فرمت اعلام شده در سایت پژوهشکده گردشگری به نشانی www.itor.ir) به همراه  مستندات رزومه( مقاله – طرح -کتاب و ...)

6یک نسخه پایان نامه دکتری

7در صورتی که در استخدام دستگاههای دولتی میباشید، ارائه نامه موافقت ضمنی محل خدمت (دانشگاه/ مرکز/ سازمان) الزامی است.

8ریز نمرات مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری.

9کپی ارزشیابی مدرک دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی.

10توصیه نامه از استاد رهنما و اساتید مقطع دکتری

11سایر مدارک( رتبه اولی آزمونهای مختلف – استعدادهای درخشان – مدارک تحصیلی و ...)

 

تخصصهای واجد شرایط جهت شرکت در فراخوان:

آمایش گردشگری، مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری؛ جغرافیا و برنامه‌ریزی توریست، بازاریابی گردشگری و ... با اولویت فعالیت پژوهشی در زمینه گردشگری  یک نفر

گفتنی است، متقاضیان می توانند جهت تکمیل فرم مورد نیاز را از فایل پیوست دانلود نموده و یا مستندات و فرمهای مربوطه را به آدرس: مشهد – میدان آزادی– پردیس دانشگاه فردوسی– جهاددانشگاهی خراسان رضوی– اداره کارگزینی ارسال کنند.v


( ۲ )

نظر شما :