انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان‌ جهاددانشگاهی استان و سازمان شهرداری یزد

۰۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۹ کد : ۱۳۵۷۷ عمومی
سازمان‌ جهاددانشگاهی یزد با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد تفاهم نامه همکاری مبادله کردند.
انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان‌ جهاددانشگاهی استان و سازمان شهرداری یزد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد ،این تفاهم نامه ششم آذر در نشستی با حضور عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد و مهدی باصولی رییس سازمان جهاددانشگاهی یزد در ساختمان ستادی سازمان جهاددانشگاهی به امضای دو طرف رسید.

هدف از این تفاهم‌نامه که در شش ماده و دو نسخه تنظیم شده، گسترش، تقویت و توسعه همکاری‌ها با هدف دسترسی و به کارگیری روش‌های نوین و روزآمد در اجرای طرح‌های فناورانه و ارتقای سطح خدمت‌رسانی سازمان و شهرداری‌ها با تکیه بر توان علمی تحقیقاتی کشور است.

براساس مفاد این تفاهم‌نامه دو سازمان در زمینه‌های همکاری متقابل فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و فناوری با یکدیگر تعامل و همکاری خواهند کرد که از آن جمله می‌توان به استفاده متقابل از ظرفیت‌ها و  فضاهای آموزشی دو طرف طبق ضوابط، همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی بصورت الکترونیکی و همچنین تربیت و آموزش نیروی انسانی،همکاری در اجرای طرح‌های فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی، طراحی و تولید محصولات فرهنگی و هنری در راستای معرفی شهر جهانی یزد و نیز آثار مکتوب با هدف فرهنگ‌سازی و همکاری متقابل در بومی‌سازی و انتقال فناوری‌های جدید، اشاره کرد.

در این نشست دو طرف ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود برای همکاری‌های بیشتر بین دو سازمان، مقرر کردند کارگروه مشترک اجرایی از سوی دو طرف جهت برنامه‌ریزی و پیگیری‌های لازم برای اجرای تفاهم‌نامه و تنظیم قراردادهای مورد نیاز، معرفی و موظف به ارایه گزارش فعالیت‌ها به دو طرف کنند.

گفتنی است، این تفاهم‌نامه برای مدت سه سال تنظیم شده ولی پس از اتمام مدت یاد شده در صورت توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

 


نظر شما :