منشور فرهنگ سازمانی متناسب با رسالت جهاددانشگاهی مازندران تهیه می‌شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۲ کد : ۱۲۴ عمومی
سرپرست جهاددانشگاهی مازندارن گفت: تعریف و کاربست منشور سازمان جهاددانشگاهی مازندران باید در دستور کار قرار گیرد تا این نهاد با داشتن منشور فرهنگ سازمانی متناسب با وظایف و رسالت سازمان خود در معرض قضاوت قرار گیرد.
منشور فرهنگ سازمانی متناسب با رسالت جهاددانشگاهی مازندران تهیه می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، واحد عبدالهیان سرپرست جهاددانشگاهی مازندارن در گردهمایی که به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) در سالن اجتماعات این نهاد در ساری برگزار شد، با اشاره به نام گذاری سال 97 توسط مقام معظم رهبری بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی، گفت:  حمایت از کالای ایرانی صرفا فیزیکی نیست بلکه خدمت و فکر ایرانی نیز باید در دستور کار قرار بگیرد.
وی افزود: جهاددانشگاهی مازندران در تحقق شعار امسال، خرید کالای مصرفی و تجهیزات ساخت داخل را در اجرای پروژه های خود مورد توجه قرار خواهد گرفت.
عبدالهیان با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است تاکید کرد: این نهاد در صف اول دستگاه هایی قرار دارد که باید در راستای اجرایی شدن  سیاست های نظام برنامه داشته باشد.
سرپرست جهاددانشگاهی مازندران با بیان این که برخی پروژه های جهاددانشگاهی مازندران هنوز به مرحله تولید نرسیده است، گفت: امیدوارم امسال این امر تحقق یابد اما ارایه خدمات صورت گرفته و ایجاد رضابت مندی در مخاطبان موضوع کاملا مهمی است که در حوزه های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، و اشتغال می بایست پیگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه همه موظفیم در راستای رضایتمندی جامعه تلاش کنیم، افزود: بازخورد مثبت این رضایتمندی مشمول همه افراد جامعه خواهد شد.
اولویت جهاددانشگاهی مازندران؛ استفاده از تولیدات استان
عبدالهیان گفت: در اولویت جهاددانشگاهی در بعد منطقهای استفاده از کالای ایرانی، باید کالای مازندرانی را در اولویت قراردهیم به نحوی که اگر محصول مورد نیاز ما در مازندران تولید می شود موظف به استفاده از آن هستیم.
وی ضرورت نقش آفرینی جهاددانشگاهی در موضوع توسعه استان مازندران را مورد تاکید قرار داد و گفت: فعالیتهای جهاد دانشگاهی در بحث توسعه استان مازندران بازتعریف شده است و رویکرد متناسب با ظرفیتها و قابلیتهای نسبی استان تعریف شده و در سند برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی منعکس گردیده است.
سرپرست جهاددانشگاهی مازندران شرط تحقق این مهم را با خارج شدن از عملکرد و نگرش نقطهای مرتبط دانست و گفت: با اتخاذ رویکرد توسعهای و ترجیح منافع عام بر منفعت شخصی و سازمانی، احتمال تامین  پایدار منافع سازمانی نیز بیشتر میشود.
عبدالهیان، انجام خدمت متعهدانه وظایف، تعریف و کاربست منشور فرهنگ سازمانی و اجرای بهینه طرح و پروژههای تعیین شده را در راستای ایفای نقش در توسعه استان بر شمرد و گفت: باید تلاش شود فعالیتها عالمانه و متعهدانهتر صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه، تعریف و کاربست منشور سازمان جهاددانشگاهی مازندران باید در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: این امر باید متناسب با شرح وظایف منطقهای جهاد باشد که در صورت تحقق اولین دستگاهی خواهیم بود که با داشتن منشور فرهنگ سازمانی متناسب با وظایف و رسالت سازمان خود در معرض قضاوت قرار میگیرد.
سرپرست جهاددانشگاهی مازندران با بیان اینکه جهاددانشگاهی در اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران حضور خواهد داشت، اظهار کرد: با توجه به ساختار جهاد دانشگاهی مازندران این امر موجب تاثیرگذاری بیشتر این نهاد در روند توسعه استان میشود.
وی افزود: تلاش در به ثمر رساندن پروژههای تعریف شده این نهاد در راستای توسعه استان ادامه داشته که تا کنون با همت همه اعضا جهاددانشگاهی، موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.
 


نظر شما :