مدیرعامل ایمیدرو:

علاقه مند همکاری با جهاددانشگاهی هستیم

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۷ کد : ۱۱۴۰۹ پژوهشی تاپ خبر
دکتر خداداد غریب پور اظهار کرد:علاقه مند همکاری با جهاددانشگاهی در پروژه های دو سطح نرم افزاری(مدیریت دانش) و سخت افزاری هستیم.
علاقه مند همکاری با جهاددانشگاهی هستیم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با حضور دکتر غریب پورمعاون وزیر و مدیرعامل ایمیدرو، .دکتر طیبیرییس جهاددانشگاهی، دکتر خرمی شاد معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو، دکتر نادریمشاور مدیرعامل ایمیدرو، .دکتر پورعابدی معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی.دکتر ملاطاهری مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو، دکتر وفایی فردمدیر مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی، مهندس جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، مهندس روشنمدیرکل دفتر تخصصی فنی مهندسی و علوم پایه جهاددانشگاهی و .مهندس ذاکریرییس جهاددانشگاهی واحد تربیت مدرس و سرپرست پژوهشکده فرآوری مواد معدنی برگزار شد.

دکتر خداداد غریب پور مدیرعامل ایمیدرو در این مراسم بر همکاری با جهاددانشگاهی در پروژه های استراتژیک و صنعتی تاکید کرد.

وی در رابطه با توانمندی های جهاددانشگاهی اظهار کرد: کارهایی را که این نهاد شروع کرده به نتیجه رسانده است، یعنی نهال هایی را که کاشته به ویژه در حوزه نفت و مس تا کنون به بار نشسته است.

دکتر غریب پور در ادامه با اشاره به این که جهاددانشگاهی باید به حوزه انتقال دانش فنی وارد شود، افزود: علاقه مند همکاری با این نهاد در پروژه های نرم افزاری(مدیریت دانش) و سخت افزاری هستیم.

مدیرعامل ایمیدرو ضمن بیان ضرورت بومی سازی دانش تولید کالاهای مورد نیاز ایمیدرو بر عزم سازمان به منظور انتقال دانش فنی کالاهای مورد نیاز و ساخت داخل آن ها تاکید کرد.

وی همچنین اظهار کرد: ایمیدرو بسترسازی لازم را برای تعامل و ارتباط جهاددانشگاهی با بنگاه های بزرگ صنایع معدنی ایجاد می کند و حمایت لازم را انجام می دهد تا جهاددانشگاهی نیازهای فناورانه صنعت معدنی کشور را حل کند.


نظر شما :