مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام:

نگاه عمیق جهاددانشگاهی به مسایل امیدبخش است

۲۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰ کد : ۱۱۳۲۳ عمومی
زینب شیرخانی در نشست مشترک با رییس جهاددانشگاهی ایلام، گفت: جهاددانشگاهی در همکاری با این دفتر سنگ تمام گذاشته و نگاه عمیق این نهاد به مسائل، برای استان امیدبخش است.
نگاه عمیق جهاددانشگاهی به مسایل امیدبخش است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی ایلام، زینب شیرخانی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام اظهار کرد: جهاددانشگاهی در همکاری با این دفتر سنگ تمام گذاشته و تجربیات خوبی از همکاری با این نهاد داریم.
وی با بیان اینکه نگاه جهاددانشگاهی درباره مسائل عمیق است، تصریح کرد: این نگاه علمی و عمیق موجب شده دوره‌های آموزشی اثرگذاری لازم خود را در جامعه داشته باشد.
شیرخانی برای توسعه‌ی همکاری‌ها با جهاددانشگاهی اعلام آمادگی کرد.
در ادامه، مهندس سیدغلامرضا حسینی رییس جهاددانشگاهی ایلام اظهار کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک زنجیره انباشت دانش در زمینه‌های فرهنگی ، آموزش، پژوهش و اشتغال در خدمت توسعه استان است.
وی با اشاره به ضرورت تبیین فرهنگ کار در استان، گفت: در الگوی نوین مشاغل خانگی و طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار حلقه‌های مفقوده زنجیره‌ی اشتغال به طور کامل دیده شده است.
رییس جهاددانشگاهی ایلام تاکید کرد: هم‌افزایی نیاز امروز استان در زمینه‌های مختلف است که امیدواریم با تلاش‌های هدفمند مجموعه‌های مختلف محقق شود.
مهندس حسینی با اشاره به آغاز به کار مرکز نوآوری و شکوفایی در واحد استان، تصریح کرد: این مرکز آماده ارائه خدمت به جامعه‌ی هدف دفتر امور بانوان و خانواده استانداری است.


نظر شما :