برپایی میز خدمت جهاددانشگاهی استان مرکزی در نماز جمعه

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳ کد : ۱۱۲۸۵ عمومی
میز خدمت جهاددانشگاهی استان مرکزی در حاشیه‌ی نماز جمعه در مصلی بیت‌المقدس شهر اراک برپا شد.
برپایی میز خدمت جهاددانشگاهی استان مرکزی در نماز جمعه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، هم‌زمان با روز جهانی حضرت علی اصغر (ع) و مراسم عزاداری ماه محرم، میز خدمت جهاددانشگاهی استان مرکزی دیروز 15 شهریورماه در حاشیه‌ی نماز جمعه اراک در مصلی بیت‌المقدس برپا و میزبان مومنان و عزاداران حسینی بود.
مهندس مسعود شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی ضمن اعلام این خبر، گفت: ما در جهاددانشگاهی به دنبال خدمت‌رسانی به مردم و رفع مشکلات و دغدغه‌ها و گرفتاری‌های مردم هستیم و بخشی از این هدف را می‌توان با برگزاری میز خدمت در فضاهای عمومی به‌خصوص در نماز جمعه و افزایش اطلاعات و دانش ایشان دنبال کرد، امیدوارم مجموعه تلاش‌هایی که توسط همکاران ما در جهاددانشگاهی انجام می‌شود، موجبات رضایت خدا و خلق خدا را در پی داشته باشد.
وی افزود: خدمات ارائه‌شده در این غرفه شامل ارایه خدمات مشاوره‌ای و همچنین اطلاع‌رسانی در خصوص فرایند و تکنیک‌های به‌روز در زمینه درمان ناباروری، سلول‌های بنیادی و خون بندناف بود.
مهندس شهرجردی اظهار امیدواری کرد: در طی هفته‌های آینده سایر بخش‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی جهاددانشگاهی استان مرکزی نیز با استقرار در میز خدمت نماز جمعه، خدمات خود را به سمع و نظر مردم برسانند.


نظر شما :