درخشش دانشجویان دانشگاه علم‌وهنر جهاددانشگاهی در آزمون کارشناسی ارشد

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۹ کد : ۱۱۲۰۰ آموزشی
دانشجویان دانشگاه علم و هنر یزد وابسته به جهاددانشگاهی موفق به کسب رتبه‌های برتر آزمون سراسری کارشناسی ارشد در سال جاری شدند.
درخشش دانشجویان دانشگاه علم‌وهنر جهاددانشگاهی در آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و هنر وابسته به جهاددانشگاهی، با اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین وزارت بهداشت، برخی دانشجویان گروه زیست‌شناسی دانشگاه علم و هنر حائز رتبه های برتر این رقابت کشوری شدند.
«محمدابراهیم گلی مهدی‌ابادی»، «محمدجواد فروزانی مقدم»  و «نازنین زارع» سه دانشجوی دانشگاه علم و هنر در مقطع کارشناسی این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند، موفق شدند در کنکور سراسری کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به ترتیب رتبه‌های اول، سوم، نهم و دوازدهم رشته میکروب شناسی موادغذایی را کسب کنند و همچنین «امیر حسین خیرخواه» موفق به کسب رتبه دوازدهم در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شده است.
گفتنی است؛ دانشگاه علم و هنر یکی از پنج دانشگاه برتر غیرانتفاعی کشور از میان 16 دانشگاه و 280 موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی است که به گفته‌ی معاون آموزشی این دانشگاه چهارمین دانشگاه برتر کشور در حوزه اشتغال دانش‌اموختگان مقطع کارشناسی ارشد و هشتمین دانشگاه در اشتغال فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی براساس رتبه‌بندی وزارت علوم نیز هست.
هم‌چنان دانشجویان این دانشگاه نیز در آزمون سراسری کارشناسی‌ارشد و دکتری رتبه‌های اول و دوم کسب کرده بودند.
دانشگاه علم و هنر در حال حاضر با قریب شش هزار دانشجو در 78 کد رشته در مقاطع دکترا،  کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی در شهرهای یزد، اردکان و اشکذر فعالیت می‌کند.


( ۱ )

نظر شما :