انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی همدان و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان

۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۷ کد : ۱۱۱۳ عمومی
تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی واحد همدان و سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان منعقد شد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی همدان و سازمان بسیج  علمی، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان همدان، به منظور ایجاد، گسترش همفکری و همکاری، جهاد دانشگاهی واحد استان همدان به نمایندگی اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی واحد استان همدان و سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان به نمایندگی سرهنگ دوم پاسدار ولی ابراهیمی مسوول سازمان بسیج  علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان طی نشستی شنبه 30 تیرماه این تفاهم نامه  منعقد شد.

رشد و ارتقاء علمی اعضای سازمان بسیج  علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان

 و ایجاد و توسعه سطح همکاری و تقویت پیوند، در راستای انجام خدمات آموزشی- پژوهشی و اهداف و فعالیت های طرفین از اهداف این تفاهم نامه می باشد که به مدت 3 سال شمسی منعقد گردید.

انجام طرح های پژوهشی، مطالعاتی، افکار سنجی ( بنیادی، کاربردی و توسعه ای)، انجام امور تألیف، ترجمه ، نشر کتب و مقالات علمی مورد نیاز طرفین و همچنین هدایت و حمایت از پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ؛ کارشناسی ارشد و دکتری در راستای مسائل و موضوعات تمامی حوزه های علمی از موضاعات همکاری در حوزه پژوهشی این تفاهم نامه می باشد.

مشارکت در تهیه، تدوین و توسعه برنامه های آموزشی  مورد نیاز با در نظر گرفتن مقررات مرتبط و ارایه تسهیلات برای آموزش اعضا از موضوعات همکاری در حوزه آموزشی این تفاهم نامه می باشد.

همچنین از موضوعات این تفاهم نامه برگزاری همایش ها، نشست های علمی و میزگرد های مشترک و  تبادل اطلاعات از طریق وب سایت و اشتراک نمودن ( لینک) سایت طرفین. از موضوعات همکاری در حوزه پشتیبانی است.

استفاده از ظرفیت های خبری و اطلاع رسانی در انعکاس دستاورد در زمینه کار آفرینی، برگزاری کارگاه های دانشجویی با موضوع کارآفرینی، خلاقیت و ایده پردازی و برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوعات مرتبط نیز از جمله موضوعات این تفاهم نامه در حوزه فرهنگی می باشد.

 

 


( ۲ )

نظر شما :