سوم مرداد همزمان با آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی؛

فینال مسابقات دفاع سه دقیقه ای پایان نامه (۳MT) برگزار می شود

۳۱ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۵ کد : ۱۱۱۲ عمومی
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه ای پایان نامه (۳MT) ، همزمان با آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی، چهارشنبه ۳ مرداد در دانشگاه بوعلی سینا استان همدان برگزار می شود.
فینال مسابقات دفاع سه دقیقه ای پایان نامه (۳MT) برگزار می شود

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، دراین دوره از جشنواره، 905 عنوان پایان نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد، 473 عنوان در بخش اصلی و 125 عنوان در بخش ویژه و 46 عنوان پایان نامه در بخش جنبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

در بخش جنبی جشنواره برای دومین بار مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه برگزار می شود که مرحله مقدماتی این مسابقات در 9 واحد جهاد دانشگاهی و 7 استان کشور برگزار شد. از 300 دانشجوی شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی24 نفر برگزیده شدند و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردند. مرحله نیمه نهایی این مسابقات اسفندماه گذشته در تهران برگزار شد که از این میان 4 نفر به مرحله نهایی راه یافتند، این نفرات همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره در مرحله فینال با هم رقابت می کنند.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه امام صادق(ع)، پزوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاددانشگاهی واحد استان قزوین و به میزبانی جهاددانشگاهی واحد استان همدان برگزار می‌شود.

یادآور می شود، هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی چهارشنبه 3 مردادماه ساعت 9:30 تا 12:30 در دانشگاه بوعلی سینای همدان تالار شهید چمران برگزار می شود.

 

 


نظر شما :