ویژه برنامه «مدرسه تابستانه سرطان» در پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی برگزار شد

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۴ کد : ۱۱۰۴۱ پژوهشی
به همت معاونت پژوهش، فناوری و خدمات تخصصی و معاونت آموزش پژوهشکده معتمد، صبح امروز مراسم"مدرسه تابستانه سرطان" ویژه دانشجویان و با استقبال پرشور آنان در پژوهشکده معتمد برگزار شد.
ویژه برنامه «مدرسه تابستانه سرطان» در پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده معتمد – مرکز تحقیقات سرطان پستان - جهاددانشگاهی؛ بمراسم «مدرسه تابستانه سرطان» به صورت همایش سه روزه، از 5 اتا 7 شهریورماه در حال برگزاری بوده و این برنامه امروز 6 شهریورماه به میزبانی پژوهشکده معتمد برگزار شد.

دکتر علیرضا خوشدل معاون آموزش پژوهشکده معتمد در مراسم افتتاحیه ی صبح امروز با معرفی مختصری از فعالیت های پژوهشکده معتمد و ارائه گزارشی از وضعیت سرطان ایران و دنیا، ضمن آشنایی با دانشجویان به سوالات آنان پاسخ گفت.

 در ادامه این همایش، مدیران دپارتمان های پژوهشی با ارائه فعالیت های شاخص خود و معرفی دپارتمان مربوطه گزارشی از فعالیت های گسترده ی تحقیقاتی در حوزه های پزشکی و مهندسی مرتبط با حوزه ی سرطان پرداختند.

همچنین در این همایش یک روزه بازدید از بخش های مختلف پژوهشی و آزمایشگاه های تحقیقاتی و فناوری های بین رشته ای از اهم برنامه های اجرا شده بود.

گفتنی است؛ این همایش سه روزه توسط انجمن علمی بیوتکنولوژی دانشگاه تهران با همکاری پژوهشکده معتمد صورت گرفت و روز سوم این همایش در دانشگاه تهران برگزار می شود.


نظر شما :