تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی خراسان شمالی و شهرداری بجنورد منعقد شد

۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۱ کد : ۱۱۰۱ عمومی
به منظور توسعه همکاری‌ها و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود و گسترش فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی، جهاددانشگاهی خراسان شمالی و شهرداری بجنورد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی خراسان شمالی و شهرداری بجنورد منعقد شد

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی ، به منظور توسعه همکاری‌ها و بهره‌گیری از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود و گسترش فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی، جهاددانشگاهی خراسان شمالی و شهرداری بجنورد این تفاهم‌نامه به امضای دکتر رضا شاهین‌فر رییس جهاددانشگاهی استان و روح الله براتیان، شهردار بجنورد رسیده است.

برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی کوتاه مدت و بلند مدت ضمن خدمت کارکنان، برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت برای خانواده کارکنان، برگزاری همایش‌‍‌ها، سمینارها و نشست‌های تخصصی، آزمون‌‍های استخدامی و ...، گسترش فعالیت‌های مشترک فرهنگی در حوزه‌های مختلف(خبرگزاری ایسنا، ایکنا و مرکز افکار سنجی،...) از جمله زمینه‌های همکاری این تفاهم‌نامه است.

همچنین همکاری و توسعه در زمینه تبلیغات و اطلاع‌‍رسانی در حوزه‌های مختلف به شهروندان، برگزاری و توسعه آموزش‌های عمومی برای شهروندان، ایجاد پایگاه سلامت جهت استفاده عموم شهروندان و بهداشت شهری، تعامل و همکاری‌های دو جانبه جهت ارائه خدمات عمومی به شهروندان، از دیگر زمینه‌های همکاری است.

مدت زمان اعتبار این تفاهم نامه یک سال عنوان شده است.


نظر شما :