بازدید رییس اسبق سازمان حج و زیارت از ایکنا

۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۷ کد : ۱۰۹۸ عمومی
رییس اسبق سازمان حج و زیارت کشور، با حضور در خبرگزاری ایکنا،از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.
بازدید رییس اسبق سازمان حج و زیارت از ایکنا

 

به گزارش سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، حسین رضایی رییس اسبق سازمان حج و زیارت کشور۲۷ تیرماه با حضور در خبرگزاری ایکنا، از بخش‌های مختلف این خبرگزاری بازید کرد و در جریان کار و نحوه فعالیت تحریریه فارسی، بین‌الملل و کانون خبرنگاران نبأ خبرگزاری ایکنا قرار گرفت.

وی ضمن این حضور از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، استدیو مبین و مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم نیز بازدید کرد و در ادامه گفت‌وگویی را با سید محمدجواد شوشتری، رییس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا داشت.

رضایی با توجه به فعالیت‌های علمی و اسلامی که در کشورهای مختلف داشته است، به ارایه راهکارهایی برای توسعه اقدامات داخلی و بین المللی ایکنا پرداخت و گفت: فعالیت‌های خوبی در مورد حج و زکات به صورت علمی در سایر کشورهای صورت گرفته است و بهتر است در ایران نیز به این مقوله ورود پیدا کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در بخش قرآنی نمی‌توان گفت موازی کاری بد است، تصریح کرد: هر کجا چراغ قرآن روشن باشد، خوب است اما این موارد به ویژه در حوزه پژوهش باید به صورت متمرکز عمل کنند.

رضایی با اشاره به اینکه در کشورهای مختلف در حوزه علمی بر روی مباحث قرآنی فعالیت‌های متعددی صورت گرفته شده است، عنوان کرد: سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور با هکماری سایر کشورها می‌توانند اقدامات پژوهشی خوبی داشته باشند.

 


نظر شما :