حضور جهاددانشگاهی فارس در نمایشگاه جشنواره خدمت

۰۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۱ کد : ۱۰۹۱۲ فرهنگی
همزمان با آغاز هفته دولت، نمایشگاهی با عنوان جشنواره خدمت با مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان فارس در شیراز افتتاح شد که جهاددانشگاهی فارس نیز در این نمایشگاه حضور دارد.
حضور جهاددانشگاهی فارس در نمایشگاه جشنواره خدمت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان فارس، شامگاه شنبه دوم شهریور و همزمان با اولین روز از هفته دولت، نمایشگاهی با عنوان جشنواره خدمت در محل بوستان آزادی شیراز برپا شد تا بخشی از دستآوردهای دستگاه‌های اجرایی و سازمان ها و نهادهای فعال در استان فارس به نمایش گذاشته شود.

در نمایشگاه جشنواره خدمت که با حضور استاندار و سایر مقام های استانی در محل پارک آزادی شیراز گشایش یافت، جهاددانشگاهی فارس نیز در قالب یک غرفه دستاوردهای علمی، آموزشی خود را به معرض دید علاقه‌مندان گذاشته است.

بنابراین گزارش در آیین افتتاح این نمایشگاه استاندار فارس، معاونین و جمعی از مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان از غرفه جهاد دانشگاهی بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است، این نمایشگاه از دوم تا ششم شهریورماه جاری و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در ضلع جنوبی بوستان آزادی شیراز برپا خواهد بود، و در آن دستگاه‌های اجرایی استان به معرفی اقدامات، عملکرد و دستاوردهای خود خواهند پرداخت .


( ۱ )