پذیرش بدون آزمون دانشجو در بزرگ ترین مرکز علمی کاربردی خراسان شمالی

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۵۱ کد : ۱۰۶۳۹ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان شمالی از پذیرش بدون آزمون دانشجو در این مرکز خبر داد.
پذیرش بدون آزمون دانشجو در بزرگ ترین مرکز علمی کاربردی خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، مریم یزدان پناه در این خصوص اظهار کرد: این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

وی پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی را در رشته های امور فرهنگی، حقوق ثبتی، اینترنت و شبکه های گسترده، برنامه سازی کامپیوتر و روابط عمومی و در مقطع کارشناسی در رشته های حقوق ثبتی، فناوری اطلاعات، شبکه های کامپیوتری، مدیریت امور فرهنگی و برنامه ریزی فرهنگی ذکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی از 26 مردادماه و در مقطع کارشناسی از 2 شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.

یزدان پناه عنوان کرد: دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد به نشانی سایت اداری ارکان، روبروی جایگاه سی ان جی، جهاددانشگاهی خراسان شمالی و یا با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی همچنین از اعطای تسهیلات به ثبت‌نام کنندگان و دانشجویان و امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد خبر داد و گفت: این مرکز با بکارگیری اساتید مجرب و متعهد و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت کامپیوتری، آزمایشگاه، کتابخانه و... مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود.

یزدان‌پناه با بیان اینکه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بجنورد بزرگترین مرکز علمی کاربردی استان است، ادامه داد: کلاس‌ها و امتحانات این مرکز در شیفت عصر ارائه می شود.

 


نظر شما :