گام‌به‌گام با انقلاب اسلامی (۸۴)/استاندار قم بیان کرد:

حمایت استانداری از اقدامات نوآورانه/معرفی خدمات و پژوهش‌های جهاددانشگاهی

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۳ کد : ۱۰۶۳۳ عمومی تاپ خبر
استاندار قم با بیان این که دنیای امروز، دنیای ارتباطات است، گفت: نیاز است خدمات و پژوهش‌های جهاددانشگاهی به طور مناسب معرفی و با دانشگاه‌های مستقر در استان ارتباط تنگاتنگی ایجاد شود تا به پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی استان قم منجر گردد.
حمایت استانداری از اقدامات نوآورانه/معرفی خدمات و پژوهش‌های جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، دکتر بهرام سرمست در بازدید از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم عنوان کرد: در بازدیدی که از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی داشتیم، اطلاعات و اقدامات خوبی را شاهد بودیم و توفیقات حاصله در این مجموعه امیدوار کننده است.

وی افزود: جهاددانشگاهی یک مجموعه انقلابی توانمند با مدیریت جهادی است که می‌تواند منشا خیر و برکت برای استان باشد؛ با راه اندازی دفتر ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی به دنبال پر شدن خلا ارتباط با مراکز علمی هستیم و امیدواریم ارتباطات جهاددانشگاهی با این دفتر در جهت هماهنگی‌ها تقویت شود.

استاندار قم بیان کرد: بنای توسعه استان قم طبق برنامه ریزی‌ها، توسعه گردشگری است که در بخش‌های مختلف علمی، رفاهی و سلامت است؛ اقدامات جهاددانشگاهی در راستای گسترش گردشگری سلامت استان قم بسیار امیدوار کننده است و باید خدمات به صورت مناسب در فضای مجازی و فضاهای دیگر به مخاطبان اصلی ارائه شود تا آشنایی‌های لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: به دانشگاه‌ها تاکید شده است که پژوهش‌ها به سمت علمی و عملی بودن سوق داده شود و این رویکرد در جهاددانشگاهی حاکم است و استانداری آمادگی حمایت از این پژوهش‌ها را دارد؛ همچنین جهاددانشگاهی باید تلاش کند تا از تمام ظرفیت‌های بودجه‌ای استفاده کند که این نیاز به پیگیری دارد.

سرمست تصریح کرد: جهاددانشگاهی یک مجموعه کاری و کاربردی است و دیدگاه به جهاددانشگاهی در مدیریت استان بسیار مثبت است؛ گام اول تقویت ارتباطات با بازدید امروز برداشته شد و امیدواریم گام‌های بعدی از سوی جهاددانشگاهی انجام پذیرد.

وی با تبریک روز خبرنگار، اضافه کرد: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا جهاددانشگاهی بسیار فعال هستند و ظرفیت‌های بسیار خوبی برای آگاهی بخشی به عموم مردم دارند.

استاندار قم با بیان اینکه دنیای امروز، دنیای ارتباطات است، گفت: نیاز است خدمات و پژوهش‌های جهاددانشگاهی به طور مناسب معرفی و با دانشگاه‌های مستقر در استان ارتباط تنگاتنگی ایجاد شود تا به پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی استان قم منجر گردد.

وی خاطرنشان کرد: باید در معاونت‌ها و بخش‌های جهاددانشگاهی اولویت بندی صورت گیرد و طبق اهداف، اقدامات را انجام دهند، بدین شکل رسیدن به اهداف بسیار آسان‌تر خواهد بود؛ موفقیت زمانی رخ می‌دهد که مجموعه‌ها در مسایلی وارد شوند که دیگران وارد آن نشدند و نباید موازی کاری صورت گیرد.

سرمست تاکید کرد: اقدامات جهاددانشگاهی در راستای درمان ناباروری جهاددانشگاهی، بسیار ارزشمند و است و می‌تواند تمایز دهنده جهاددانشگاهی قم از دیگر مجموعه‌های استان قم شود؛ استانداری قم از خدمات و طرح‌ها نوآورانه و کارهای نوینی که انجام شود و مشکلات استان را رفع کند، حمایت خواهد کرد. 

 

 

کلید واژه ها: سی‌ونهمین سالگرد جهاددانشگاهیجهاددانشگاهی قم


نظر شما :