گام‌به‌گام با انقلاب اسلامی (۸۳)/امام جمعه شهرستان شفت:

فعالیت های جهاددانشگاهی در خارج از مرزها چشم انداز خوبی دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۰ کد : ۱۰۶۳۲ عمومی
امام جمعه شهرستان شفت گفت: آوازه فعالیت های جهاددانشگاهی و نیروهای توانمند این مجموعه در خارج از مرزها به خوبی چشم انداز است که مایه مسرت و خوشحالی است.
فعالیت های جهاددانشگاهی در خارج از مرزها چشم انداز خوبی دارد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی گیلان، حجت الاسلام والمسلمین عبدا... هاشمی، با اشاره به ظرفیت های جهاددانشگاهی اظهار کرد: فعالیت نخبگان دانشگاهی با روحیه جهادی گر راه برون رفت بسیاری از مشکلات است.

امام جمعه شفت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که یکی از دستاوردهای جهاددانشگاهی را حفظ روحیه انقلابی گری عنوان کردند ، گفت: انقلابی گری در جایگاه دانشگاهی باید پر رنگ شود تا با حضور نیروهای انقلابی در این جایگاه آموزشی در انتقال صحیح ارزش ها گام برداشته شود.

حجت الاسلام هاشمی با تاکید بر این که جهاددانشگاهی در ادامه فعالیت های خود باید توجه بیشتری به نیروهای نخبه جوان داشته باشد، افزود: آوازه فعالیت های جهاددانشگاهی و نیروهای توانمند این مجموعه در خارج از مرزها به خوبی چشم انداز است که مایه مسرت و خوشحالی است.

امام جمعه شفت با بیان این که در شرایط جنگ اقتصادی تنها جوانان می توانند همچون گذشته موفق عمل کنند، گفت: جذب نیروهای جوان در جهاد دانشگاهی و استفاده از ظرفیت و توانمندی های نسل جدید زمینه موفقیت این نهاد را فراهم می کند.

حجت الاسلام هاشمی به اهمیت فعالیت های فرهنگی جهاددانشگاهی در شرایط کنونی اشاره کرد و گفت: ورود به مباحث فرهنگی از جمله تولید محتوا در فضای مجازی توسط دانشگاهیان می تواند زمینه نفوذ بیگانان را کم رنگ کند.


نظر شما :