/گام‌به‌گام با انقلاب اسلامی (۷۷)/نماینده مردم لردگان در مجلس:

جهاددانشگاهی در امر پژوهش بسیار موفق عمل کرده است

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۰ کد : ۱۰۶۲۳ عمومی
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است جهاددانشگاهی با مجمع نمایندگان استان و دستگاه‌هایی که بودجه پژوهشی در اختیار دارند جلسه‌ای را ترتیب دهد تا از این طریق نیازمندی‌های جامعه را شناسایی و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کند، گرچه این نهاد در امر پژوهش بسیار موفق عمل کرده است.
جهاددانشگاهی در امر پژوهش بسیار موفق عمل کرده است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، محمد خالدی با اشاره به 16 مردادماه سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک دانشگاه و انقلابی است که مطابق با سیاست‌های تعیین شده در جامعه گام برمی‌دارد و خوشبختانه این نهاد در استان بازتاب خوبی به جهت فعالیت در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی داشته است.

خالدی در ادامه بیان کرد: هر دستگاهی بنا به حوزه تخصصی خود دارای بودجه پژوهشی است که اگر این بودجه‌ها در اختیار جهاددانشگاهی قرار گیرد فعالیت‌ها و خروجی آن‌ها، سریع‌تر منجر به نتیجه خواهد شد، همچنین همکاری بین دستگاه‌ها به واسطه کار پژوهشی می‌تواند در این زمینه موثر واقع شود.

وی بهره‌گیری از ظرفیت‎های داخلی استان در راستای مطالعات پژوهشی را ضروری دانست و افزود: جهاددانشگاهی می‌تواند از این سرمایه‌های استانی استفاده کند.

نماینده مردم لردگان در مجلس تاکید کرد: لازم است جهاددانشگاهی با مجمع نمایندگان استان و دستگاه‌هایی که بودجه پژوهشی در اختیار دارند جلسه‌ای را ترتیب دهد تا از این طریق نیازمندی‌های جامعه را شناسایی و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کند، گرچه جهاددانشگاهی در امر پژوهش بسیار موفق عمل کرده است.

خالدی با اشاره به اینکه نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری بنا به مشکلات کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه جهاددانشگاهی در زمینه اشتغال نیز فعالیت‌های خوبی در مدت زمان کوتاه انجام داده است بنابراین لازم است برای ایجاد اشتغال از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های جهاددانشگاهی انجام کار جهادی است، خاطرنشان کرد: این نهاد به خوبی می‌تواند فرهنگ جهادی را در تمامی بخش‌های جامعه نهادینه کند.

کلید واژه ها: سی‌ونهمین سالگرد جهاددانشگاهیجهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری


نظر شما :