ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ نفر در دوره‌های تابستانه مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاه زاهدان

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۰ کد : ۱۰۶۲۰ آموزشی
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ نفر در دوره‌های تابستانه مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی زاهدان خبر داد.
ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ نفر در دوره‌های تابستانه مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاه زاهدان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان بلوچستان، دکتر مجتبی با اعلام این خبر اظهار داشت: مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان بزرگترین مرکز آموزشی کوتاه مدت تخصصی استان با اساتید حرفه ای است.

وی افزود: این مرکز طی ایام سال اقدام به برگزاری کلاسها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد با زمینه‌های مختلف برای فراگیران آزاد و کارکنان دولت می‌کنند و در ایام تابستان به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و حتی بزرگسالان نیز دوره‌های آموزشی مختلف با شرایط ویژه‌ای طراحی و پیش‌بینی کرده است.

مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان ادامه داد: دوره‌های آموزشی این مرکز برای ایام تابستان شامل دوره‌های آموزشی زبان‌های‌خارجی (انگلیسی- آلمانی- اردو- فرانسه- عربی)، دوره های ترمیک در کلیه رده‌های سنی (کودکان،نوجوانان،بزرگسالان)، دوره های تخصصی مکالمه و بحث آزاد (Listening& Speaking)، دوره آمادگی آزمون‌های (IELTS,MSRT) و دوره های تخصصی نرم افزارها SPSS ، MATLAB، MSP می‌شود.

تاجری اصافه کرد: دوره ICDL ویژه نوجوانان و بزرگسالان ، فتوشاپ، فوریت‌های پزشکی، تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک، دوره های حسابداری و دوره های فنی و مهندسی و در مجموع 700 دوره عمومی و تخصصی مهارت محور و دانش گستر نیز از دیگر دوره‌های طراحی شده مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان برای ایام تابستان است.

وی تصریح کرد: تخفیفات ویژه برای دارندگان حکمت کارت( نیروهای مسلح)، فرهنگیان و دانشگاهیان، دانش‌آموزان و دانشجویان جهت حضور در این دوره‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیر جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون دوره‌های تابستانه این مرکز مورد استقبال خوبی قرار گرفته و بیش از 600 نفر تاکنون در این دوره‌ها ثبت نام کرده اند.  

تاجری با بیان اینکه همین دوره‌های آموزشی علاوه در مرکز تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان در مراکز کوتاه مدت شهرستان ایرانشهر و زابل برگزار می شود، خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت شرکت در این دوره‌ها می توانند از شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته به آدرس زاهدان خیابان دانشگاه - ابتدای بلوار جانبازان مرکز آموزش تخصصی جهاددانشگاهی زاهدان مراجعه یا با شماره تلفن  33413650 و در ایرانشهر خ طالقانی، مرکز آموزش جهاد دانشگاهی مراجعه یا با شماره تلفن های 37230012_13 و زابل نبش خ مطهری 26 مراجعه یا با شماره تلفن 3228131 تماس حاصل فرمایند.


( ۲ )

نظر شما :