/گام‌به‌گام با انقلاب اسلامی (۷۴)/نماینده مردم ساری در مجلس:

نقش موثر فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی در اقتصاد مازندران

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۸ کد : ۱۰۶۱۹ عمومی تاپ خبر
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار بازدیدی دو ساعته از خبرگزاری ایسنا و جهاد دانشگاهی واحد مازندران داشت.
نقش موثر فعالیت های پژوهشی جهاددانشگاهی در اقتصاد مازندران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران،  علی اصغر یوسف‌نژاد در بازدید از دفتر ایسنا ضمن تبریک روز خبرنگار با بیان اینکه جهاد دانشگاهی بیش از سه دهه فعالیت خود مسیر های پر فراز و نشیبی را طی کرده است، اظهار کرد: عملکرد خوب جهاد دانشگاهی طی این سال ها نشان از توانمندی ها و قابلیت هایی بوده که هنوز از آن استفاده نشده است.

وی با اشاره به اینکه همه دستگاه های اجرایی مازندران باید به جهاد دانشگاهی در اجرای مسئولیت و ماموریت کاریش کمک کنند، تصریح کرد: انتخاب مسیر جهاد در راستای اینکه در تمام حوزه های فعالیت خود برنامه داشته باشد، مسیر خوب و راهبردی است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه های جهاد دانشگاهی در مازندران با توجه به قابلیت هایش مانند توجه به گردشگری، کشاورزی و داروهای گیاهی موثر بوده و با فعالیت های پژوهشی خود به اقتصاد استان و خانوار مازندران کمک خواهد کرد.

یوسف نژاد در ادامه بیان کرد: سیاست گذاری ها اگر در مازندران مناسب و با برنامه باشد، می تواند گام موثری در راستای توسعه استان و جلوگیری از انجام کارهای موازی باشد و باعث اتلاف منابع در مازندران نشود .

وی خاطرنشان کرد: در بخش کشاورزی و گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی عملکرد خوبی داشته و بخش گردشگری این استان کمی مغفول مانده که با حمایت و کمک دستگاه های ذی ربط به این مجموعه می توان اقدامات خوبی را در این راستا در مازندران شاهد باشیم .

کلید واژه ها: سی و نهمین سالگرد جهاددانشگاهیجهاددانشگاهی مازندران


نظر شما :