/گام‌به‌گام با انقلاب اسلامی (۷۲)/نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد:

حمایت از فعالیت های جهاددانشگاهی و حضور این نهاد در مناطق محروم

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۸ کد : ۱۰۶۱۳ عمومی تاپ خبر
حجت الاسلام احمد سالک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در طول مدت فعالیت جهاددانشگاهی شاهد گسترده ترین فعالیتهای علمی و مکتوباتی هستیم از طرفی حضورشان در مسائل علمی و اجتماعی به ویژه در مناطق محروم بر کسی پوشیده نیست براین اساس باید در حمایت از این نهاد تلاش کرد.
حمایت از فعالیت های جهاددانشگاهی و حضور این نهاد در مناطق محروم

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت:حجت الاسلام احمد سالک به مناسبت 16 مردادماه سالروز تاسیس جهاددانشگاهی  با بیان اینکه جهاد دانشگاهی برخوردار از دو موضوع بسیار مهم جهاد و دانشگاه است اظهارکرد: ترکیب این دو موضوع وظیفه سنگینی را برای برادران و خواهرانی که در این تشکیلات فعال هستند رقم می‌زند. 

وی افزود:کلید واژه جهاد در قرآن کریم شامل چهار طبقه و نوع است، ولی در کل در حقیقت کسی که لباس جهاد را به تن می‌کند چیزی به جز خدمت صادقانه برایش قابل تصور نیست.

وی خاطرنشان کرد: این خدمت صادقانه شامل  برای گسترش اسلام ناب و خدمت شبانه روزی براساس رضایت حضرت حق است.

 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس  ادامه داد: کلمه دانشگاهی نشانگر از یک مرکز علمی و دانش پژوهی با تلاش کشف گوهر علمی است بر این اساس جهاددانشگاهی به معنای یک مرکز جهادی و تلاشگر برای توسعه فعالیتهای انقلابی و اسلام ناب در سطح بین المللی  مبتنی بر مسائل علمی والهی  است.

 وی افزود: در طول مدت فعالیت جهاد دانشگاهی شاهد گسترده ترین فعالیتهای علمی و مکتوباتی هستیم از طرفی حضورشان در مسائل علمی و اجتماعی به ویژه در مناطق محروم بر کسی پوشیده نیست براین اساس باید در حمایت از این نهاد تلاش کرد.

 حجت الاسلام سالک اذعان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند این مجموعه باید در رشد تولیدات در ارتقای انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف بیفزایند و این مهم جز با مدیریت جهادی در تراز انقلاب اسلامی و مبتنی بر مباحث علمی میسر نیست.

 

 


نظر شما :