سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد خبر داد:

پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی مرکز در سال تحصیلی ۹۹-۹۸

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۶ کد : ۱۰۶۰۸ آموزشی
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی برای این مرکز در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در این مرکز خبر داد.
پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی مرکز در سال تحصیلی ۹۹-۹۸

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: این مرکز برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 در گروه‌های صنعت، فرهنگ و هنر و مدیریت خدمات اجتماعی دانشجو می‌پذیرد.

به گفته وی، ثبت نام متقاضیان در مقطع کاردانی از 27 مرداد ماه سال جاری و ثبت نام در مقطع کارشناسی از 2 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.org و یا حضوری و با مراجعه به مرکز به نشانی مشهد، سه راه ادبیات، مجتمع دکتر شریعتی جهاددانشگاهی انجام خواهد شد.

وی رشته‌های مقطع کاردانی این مرکز را روابط عمومی، امور فرهنگی، گردشگری، گرافیک، دوخت و تکنولوژی لباس، مترجمی زبان انگلیسی، نقشه کشی صنعتی، عمران گرایش نگهداری و مرمت ساختمان، شبکه‌های کامپیوتری، کامپیوتر گرایش سیستم های کامپیوتری، نرم افزار گرایش برنامه‌سازی کامپیوتر و فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده دانست.

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد اظهار کرد: روابط عمومی، مدیریت گردشگری، گرافیک گرایش پوستر و نشانه، مترجمی زبان انگلیسی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری گرایش شبکه‌های کامپیوتری، مدیریت امور فرهنگی گرایش برنامه‌ریزی فرهنگی، مهندسی فناوری متالورژی گرایش ذوب فلزات و طراحی و الگوسازی پوشاک گرایش لباس مجلسی و خانگی نیز از رشته‌های مقطع کارشناسی این مرکز است.

افروغی اعطای مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پایین ترین میزان شهریه در بین دانشگاه‌های حضوری، تخفیف و امکان پرداخت اقساطی شهریه در طول ترم و ارائه تسهیلات مالی،  عدم نیاز به مدرک پیش‌دانشگاهی، اشتغال 60 فارغ التحصیلان مرکز و پذیرش 20 دانش آموختگان در آزمون ارشد از ویژگی‌های  تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد ذکر  کرد.

 

 


نظر شما :