انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد همدان و دانشگاه پیام نور استان

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۶ کد : ۱۰۴۸ عمومی
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی واحد همدان و دانشگاه پیام نور استان به امضای روسای مربوطه رسید.
انعقاد تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی واحد همدان و دانشگاه پیام نور استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان همدان، به منظور ایجاد و گسترش همکاری و همفکری در زمینه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی طی نشستی مشترک، تفاهم نامه ای بین اکبر اسدی به نمایندگی جهاددانشگاهی همدان و دکتر صفی ا... صفایی به نمایندگی دانشگاه پیام نور استان به مدت 4 سال شمسی منعقد شد.
ارتقای علمی پژوهشی با استفاده از توانایی ها و ظرفیت های علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری دو طرف هدف عمده این تفاهم نامه است.
همکاری در زمینه تشکیل گروه های پژوهشی در معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی همدان، اجرای طرح های پژوهشی، بنیادی، کاربردی و توسعه ای، انجام امور تالیف، ترجمه، نشر کتب و مقالات علمی، هدایت و حمایت از پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد رشته های مختلف، همکاری در برگزاری همایش ها، نمایشگاه ها و نشست های تخصصی، همکاری در انجام طرح های نیازسنجی و مطالعاتی در مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی از موضوعات همکاری در حوزه پژوهشی این تفاهم نامه است.
تامین مجوزهای مورد نیاز جهت ارایه گواهی دوره آموزشی، همکاری در تهیه، تدوین و برگزاری برنامه ها و کارگاه های تخصصی با هدف ارتقاء مهارت های تخصصی و توسعه کارآفرینی، مشارکت در تهیه، تدوین و توسعه برنامه های آموزشی مورد نیاز از موضوعات همکاری در حوزه آموزشی این تفاهم نامه است.
همچنین برگزاری همایش ها، نشست های علمی و میزگردهای مشترک و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های علمی دو طرف در برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی – پژوهشی از موضوعات همکاری در حوزه پشتیبانی این تفاهم نامه می باشد.
 


نظر شما :