با تبدیل احکام سرپرستی؛

روسای جهاددانشگاهی لرستان و پارک علم و فناوری کرمانشاه منصوب شدند

۱۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۳ کد : ۳۶۵۸۶ عمومی
دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در احکامی جداگانه، دکترامین سلاح‌ورزیان را به‌عنوان رییس جهاددانشگاهی لرستان و سیامک آزادی را به عنوان رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه منصوب کرد.
روسای جهاددانشگاهی لرستان و پارک علم و فناوری کرمانشاه منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی در حکمی، دکتر امین سلاح‌ورزیان را برای مدت دو سال به‌عنوان رییس جهاددانشگاهی لرستان منصوب کرد.

گفتنی است، وی پیش از این به عنوان سرپرست این واحد فعالیت داشته است.

 

در حکم دوم نیز رییس جهاددانشگاهی سیامک آزادی را برای مدت چهار سال به سمت «رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه» منصوب کرد.

 

در متن این حکم آمده است؛ با توجه به ظرفیت‌های جهاددانشگاهی و اهمیت و جایگاه این نهاد انقلابی در انجام فعالیت‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و مسئولیت ویژه‌ای که در نشر مبانی فکری و تبیین مواضع اصولی و ارزشی در راستای تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی دارد، انتظار می‌رود در تعاملی سازنده، فعال و مبتکرانه با عناصر کارآمد، مسئولان، صاحبنظران و نخبگان کشور، ضمن ظرفیت‌سازی‌های نوین، موجبات بهره‌گیری هرچه بیشتر از فرصت‌های موجود را فراهم آورید.

از خداوند متعال مزید توفیقات جنابعالی را در خدمتگزاری به انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی و انجام وظایف محوله و پیشبرد امور مطابق اساسنامه مصوب پارکهای علم و فناوری استانی، مسئلت دارم.

وی پیش از این به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه فعالیت داشته است.

کلید واژه ها: انتصاب جهاددانشگاهی لرستان


نظر شما :