همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» برگزار می‌شود

۰۳ تیر ۱۴۰۲ | ۰۹:۲۲ کد : ۵۸۵۶۲ فرهنگی
جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی، نخستین همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» را در ۱۸ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌کند.
همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد شهیدبهشتی، نخستین همایش ملی «مسئولیت اجتماعی؛ دانشگاه و صنعت» به منظور ترویج مفهوم مسئولیت اجتماعی و تنویر نقش متقابل دانشگاه و صنعت، به همت مرکز پایش مسئولیت اجتماعی و فرهنگی وابسته به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد شهیدبهشتی و با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در 18 مهرماه سال جاری برگزار می‌گردد.

ارتقاء دانش، بینش و آگاهی عمومی و سازمانی دربارۀ مسئولیت اجتماعی، ترغیب شرکت‌ها و سازمان‌ها به ایجاد یا توسعۀ ساختار مسئولیت اجتماعی و ترغیب به ارائه گزارش پایداری و تشکیل شبکه کنشگران و همگرایی شرکت‌ها و سازمان‌ها برای نهادینه‌سازی مسئولیت اجتماعی در چارچوب نظام دانش، از مهم‌ترین اهداف این همایش است.

این همایش در بخش‌های مختلفی نظیر پنل‌های تخصصی، خوانش تجربه، نمایشگاه جانبی و کارگاه‌های آموزشی پذیرای کنشگران مسئولیت اجتماعی در سراسر کشور خواهد بود. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال مقاله و حضور در همایش می‌توانند به تارنمای همایش به آدرس srconf.ir مراجعه نمایند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی واحد شهیدبهشتی


نظر شما :