قدردانی از حضور جهاددانشگاهی در همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس

۰۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۱ کد : ۵۳۰۱۲ عمومی تاپ خبر
رییس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس از حضور جهاددانشگاهی در همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس و نمایشگاه جنبی آن تقدیر و تشکر کرد.
قدردانی از حضور جهاددانشگاهی در همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی رییس پژوهشگاه علوم ومعارف دفاع مقدس در لوحی از حضور جهاددانشگاهی در همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس و نمایشگاه جنبی آن تقدیر و تشکر کرد.


متن پیام سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی به شرح زیر است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر حسن مسلمی نائینی
باسلام و تحیات ؛

همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس در راستای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا ( مدظله العالی) فرصت ارزشمند و قدرتمندی برای ارائه تصویری با شکوه و الهام بخش از عقلانیت، منطق، تدبیر، حکمت و اهتمام به واقع بینی و واقعی گرایی در فرماندهی و مدیریت دفاع مقدس و تبیین هنرمندانه نقش علم و فناوری و توان نخبگی و اندیشه ورزی به عنوان یک عامل برتری ساز در ابعاد و زوایای مختلف این حادثه بزرگ تاریخی و افتخار آمیز را رقم زد و نشان داد که دفاع مقدس چگونه خلق اراده های سترگ برای شکوفایی و انتقال علم و فناوری در ساحت پیشرفت و تعالی همه جانبه کشور عزیزمان را به ارمغان آورد.

بی شک این همایش شکوهمند که با جلوه گری های جذاب و اثر بخش رسانه ای خود در مقیاس ملی و بین المللی و ادبیات سازی در فضای حقیقی و مجازی قدرت معجزه گون ترکیب " علم و فناوری " با " ایمان و معنویت " در دفاع مقدس ملت ایران را به جهانیان عرضه کرد، درخور تقدیر و بویژه نیازمند تداوم و تکرار در ذهنیت و عینیت جامعه و زندگی نسل های جوان و آینده ساز این سرزمین است.

 در این رهگذر بر خود وظیفه میدانم از همت و مجاهدت صادقانه جناب عالی به عنوان رییس محترم سازمان جهاددانشگاهی و عضو شورای سیاست گذاری همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس در پدید آوردن این رخداد مبارک و ماندگار قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

 دوام توفیق، عزت و سربلندی آن برادر گرانقدر در برافراشته نگه داشتن پرچم پر افتخار شهیدان و حماسه آفرینان دفاع مقدس، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خدای کریم و نعیم طلب می نمایم.

رییس پژوهشگاه علوم ومعارف دفاع مقدس
سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی

گفتنی است، دکتر حسن مسلمی نائینی نیز در این رابطه از واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی که در برگزاری این رخداد حضور داشتند تقدیر و تشکر کرد.

نخستین همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس 15 آذرماه با حضور جمعی از مسئولان عالی‌رتبه لشکری و کشوری در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار و در نمایشگاه جنبی آن طرح ها و دستاوردهای جهاددانشگاهی در دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته شد و در ادامه کتاب «دفاع دانش بینان» که به نوعی کارنامه طرح‌های سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف در حوزه دفاعی ۱۳۶۰-۱۳۷۹ است، رونمایی شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی


( ۳ )

نظر شما :