با حکم رییس جهاددانشگاهی؛

سرپرست جهاددانشگاهی ایلام منصوب شد

۲۸ دی ۱۴۰۱ | ۱۷:۰۵ کد : ۵۲۸۳۴ عمومی تاپ خبر
دکتر محمد پاکزاد به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی ایلام منصوب شد.
سرپرست جهاددانشگاهی ایلام منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر محمد پاکزاد در حکمی از سوی رییس جهاددانشگاهی به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی ایلام منصوب شد.
 در این حکم آمده است:
انتظار می رود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید.
ضمن تعامل سازنده با دانشگاه ها و مراکز علمی نهادهای دولتی و خصوصی استان نسبت به موارد زیر کوشا باشید:
۱-  برنامه ریزی مناسب جهت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین
2- تلاش در جهت جذب و بهره مندی از نیروهای جوان، مستعد و متخصص
3- ایجاد بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام ماموریت های محوله
4- تعامل سازنده با دانشگاه های استان و همکاری عمیق در حوزه علم و فرهنگ، فناوری و نوآوری

گفتنی است، دکتر محمد پاکزاد دانش آموخته‌ی دکترای زیست‌شناسی تکوینی دانشگاه علم و فرهنگ است. وی به مدت ۱۸ سال به عنوان پژوهشگر، مدیر و مدرس سلول‌های بنیادی، در پژوهشگاه رویان مشغول به خدمت بوده است. از جمله فعالیت های وی  می‌توان به رساله دکترای منتخب سال ۱۴۰۱ دانشگاه علم و فرهنگ، ۳۶ مقاله علمی چاپ شده در مجلات معتبر بین‌المللی ( h-index: 14)، اخذ بورس آموزشی برای تحصیل در دوره دکتری از سازمان استعداد درخشان وزارت علوم و تحقیقات، مدیر اداره آموزش پژوهشگاه رویان با سابقه برگزاری نزدیک به ۵۰ برنامه ملی و بین‌المللی در قالب کنگره، سمپوزیوم و انواع دوره‌های تخصصی، برنامه‌ریز و مدرس مدرسه بهاره سلول‌های بنیادی در دانشگاه حلب، سوریه (بهار ۱۴۰۰)، مدیر عامل و پژوهشگر ارشد شرکت دانش‌بنیان رویان‌بن‌سلول (فعال در حوزه سلول‌درمانی) به مدت سه سال و  همکار اصلی در راه‌اندازی بانک سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان اشاره کرد.

گفتنی است، در نامه ای جداگانه با تبریک بازنشستگی سید غلامرضا حسینی از تلاش های وی در زمان فعالیت به عنوان رییس جهاددانشگاهی ایلام تقدیر و تشکر شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی ایلام


( ۴ )

نظر شما :