در بازدید سرپرست معاونت شعب منطقه یک بانک ملی کشور از این پارک اعلام شد؛

حمایت بانک ملی از توسعه زیرساخت های فناورانه پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی

۲۶ دی ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۶ کد : ۵۲۶۸۷ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
دکتر محمدنور آزادی سرپرست معاونت شعب منطقه یک بانک ملی کشور از پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی بازدید کرد و از نزدیک با دستاوردهای مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز آشنا شد.
حمایت بانک ملی از توسعه زیرساخت های فناورانه پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، در این بازدید که با همراهی مهندس مهدی عباسی رییس پارک، مهندس محمد علیزاده رئیس هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان البرز و دیگر اعضای صندوق صورت گرفت، دکتر محمدنور آزادی سرپرست معاونت شعب منطقه یک بانک ملی کشور از مرکز نوآوری و شتابدهی شهید سلیمانی مستقر در تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت و دستاوردهای فناوران این مجموعه آشنا شد .

براساس این گزارش، در حاشیه این بازدید طی یک جلسه اعضای صندوق پژوهش و فناوری استان البرز با حضور دکتر محمد نور آزادی و مهندس مهدی عباسی گفتگو داشتند و در ادامه به پیشرفت فیزیکی ساخت ساختمان مرکز نوآوری و شتابدهی شهید سلیمانی در پارک و توسعه ظرفیت ها و ساختارهای فناورانه آن پرداخته شد.

در این جلسه  مهندس علیزاده رییس هیات مدیره صندوق، گفت : اولین مرکز نوآوری تمام خصوصی در فضایی به وسعت 7500 متر مربع در داخل مجموعه و با سرمایه ای بالغ بر 70 میلیارد تومان راه اندازی می شود.

مهندس علیزاده با تاکید بر این که این مرکز بستر توسعه شتاب دهنده ها و سرمایه گذاری خطر پذیر را فراهم می نماید، افزود: این مرکز می تواند روند توسعه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی استان البرز را تسریع کند.

در این بازدید مهندس عباسی با اشاره به اینکه مراکز علمی و تحقیقاتی ، پارک علم و فناوری و صندوق های پژوهش و فناوری به عنوان اجزای اکوسیستم فناوری ، بازوان توانمند اقتصاد کشور محسوب می شوند،گفت: امروز شاهد آن هستیم که صنایع بزرگ و بخش خصوصی بخصوص شرکت های دانش بنیان و فناور با اتکاء به نیروهای متخصص خود و بهره گیری از قابلیت ها و توانمندی علمی و فنی آن‌ها ، محصول مهم و استراتژیک را با راندمان و کیفیت بالا با همه سختی ها تولید می کنند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

در پایان دکتر آزادی بر فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و دانش بنیان، تاکید کرد و از حمایت ویژه بانک ملی ایران از این مجموعه و مرکز نوآوری و شتابدهی شهید سلیمانی خبر داد.

وی ضمن تقدیر از تلاش های اعضای هیات مدیره صندوق پژوهش ، تاکیدکرد: حداکثر مساعدت و حمایت لازم در راستای نیازسنجی اعتباری و ارایه تسهیلات لازم به این مجموعه دانش بنیان و فناور را خواهیم داشت.

 

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی پارک البرز


نظر شما :