به همت پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی آغاز شد:

طرح غربالگری رایگان سرطان‌های شایع بانوان در بندر جاسک

۲۵ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۷ کد : ۵۲۶۴۲ پژوهش و فناوری
طرح غربالگری رایگان سرطان‌های شایع بانوان در منطقه کم برخوردار بندر جاسک استان هرمزگان به همت پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی و با همکاری نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی آغاز شد.
طرح غربالگری رایگان سرطان‌های شایع بانوان در بندر جاسک

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، مراسم افتتاحیه این طرح، امروز یکشنبه 25 دیماه با حضور دکتر زهرا شیخی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان و رئیس فراکسیون دیپلماسی سلامت و سبک زندگی سالم مجلس شورای اسلامی، دکتر محمود طاووسی، سرپرست دفتر تخصصی علوم پزشکی جهاددانشگاهی، دکتر رامین صرامی فروشانی، رییس پژوهشکده سرطان معتمد، فرماندار این شهر و جمعی از مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در محل بیمارستان خاتم الانبیا (ص) بندر جاسک برگزار شد.

لازم به ذکر است، در این طرح، بانوان منطقه جاسک از لحاظ ابتلا به سرطان و سایر بیماری های پستان و همچنین ویروس پاپیلومای انسانی غربالگری می‌شوند. 

تیمی از زبده‌ترین و مجرب‌ترین متخصصان تشخیصی پژوهشکده سرطان معتمد متشکل از تعدادی جراح، رادیولوژیست و متخصص ویروس درمانی با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات تشخیصی موجود در کشور که توسط این پژوهشکده به جاسک منتقل شده است، در این غربالگری مشارکت دارند.


( ۱ )

نظر شما :