برگزاری ۳ کارگاه‌ آموزشی در جشنواره‌های پوشاک جهاددانشگاهی هنر

۲۱ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۵ کد : ۵۲۶۰۴ آموزش و کارآفرینی
مرکز مد و لباس معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر به مناسبت برگزاری نمایشگاه نهمین دوره جشنواره ملی نقش تن‌پوش، سه کارگاه آموزشی تخصصی برگزار می‌کند.
برگزاری ۳ کارگاه‌ آموزشی در جشنواره‌های پوشاک جهاددانشگاهی هنر

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مرکز مد و لباس معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر در نظر دارد به مناسبت برگزاری نمایشگاه نهمین جشنواره ملی نقش تن‌پوش، سه کارگاه آموزشی تخصصی در حوزه پوشاک و چاپ در محل نمایشگاه جشنواره واقع در مرکز آموزش های تخصصی جهاد دانشگاهی هنر برگزار کند.

 کارگاه «تکنیک چاپ سیلک با رویکرد طراحی تی‌شرت» به تدریس فاطمه کی‌منش، طراح و مدرس حوزه پوشاک، روز دوشنبه ۲۶ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ برگزار می شود. در این کارگاه به مواردی همچون شناخت مواد و متریال، نحوه ساخت شابلون، طراحی و ساخت فیلم، آموزش عکاسی طرح و تجربه چاپ روی پارچه بصورت عملی پرداخته خواهد شد.

کارگاه «تکنیک نقاشی باتیک با رویکرد طراحی پارچه‌های ابریشمی» به تدریس نسترن پورنادری، طراح و مدرس چاپ پارچه و لباس و مدیر مسئول برند یاچی روز سه شنبه ۲۷ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ برگزار می‌شود. در این کارگاه به مواردی همچون: شناخت مواد و متریال، نحوه پارچه‌کشی، طرح اندازی بر روی پارچه، آموزش کار با پارافین و رنگ‌گذاری و آموزش نحوه تثبیت کار نهایی پرداخته می شود. 

کارگاه «نقاشی پارچه» به تدریس فاطمه کی‌منش، طراح و مدرس حوزه پوشاک، روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ برگزار می شود و شناخت مواد و متریال، نحوه انتقال طرح و تکنیک‌های رنگ‌گذاری و تثبیت از رئوس مطالب این کارگاه است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط ثبت‌نام با شماره تلفن‌های ۸۸۳۲۸۶۵۲ الی ۵ و یا ۰۹۳۸۹۳۸۲۴۷۳ تماس حاصل کنند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی هنر


نظر شما :