آخرین اخبار از انتصابات در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی

۱۹ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۳ کد : ۵۲۵۳۰ آموزش و کارآفرینی
سرپرست دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی در احکامی جداگانه سرپرستان معاونت‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دانشجویی فرهنگی و همچنین مشاور امور دانشجویی فرهنگی این دانشگاه را منصوب کرد.
آخرین اخبار از انتصابات در دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی، دکتر مهدی باصولی سرپرست این دانشگاه در احکامی جداگانه مجید نجارزاده هنجن و دکتر منوچهر جهانیان را به‌عنوان سرپرستان معاونت‌های آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دانشجویی فرهنگی منصوب کرد. همچنین ضمن پذیرش استعفای دکتر سید علی‌اکبر هاشمی راد، طی حکمی وی به‌عنوان مشاور امور فرهنگی دانشگاه منصوب شد.

در حکم سرپرست دانشگاه علم و فرهنگ برای مجید نجارزاده هنجن آمده است: «امید است؛ با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و همکاری اعضای هیات علمی و همکاران آموزش، بتوانید در پیشبرد اهداف آموزشی دانشگاه گام‌های مؤثری را بردارید.»

مجید نجارزاده هنجن پیش‌ازاین تصدی سمت «معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم انسانی» را بر عهده داشته است. 

همچنین دکتر باصولی در نامه‌ای جداگانه ضمن پذیرش استعفای مهندس حسین مهرجردی از خدمات وی در زمان تصدی سرپرستی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی تشکر و قدردانی کرد.

در حکم دکتر منوچهر جهانیان نیز بر ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت فعال و حداکثری دانشجویان و اعضای دانشگاه در برنامه‌های فرهنگی، بسط کرسی‌های آزاداندیشی، خدمات رفاهی به دانشجویان، تشکیل شوراهای صنفی و استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی به‌خصوص سازمان دانشجویان و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ جهادی در بین اعضا و کارکنان دانشگاه تأکید شده است.

منوچهر جهانیان پیش‌ازاین تصدی سمت «معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور» و همچنین «ریاست دانشکده علوم گردشگری » را در کارنامه کاری خود دارد.

گفتنی است دکتر باصولی ضمن پذیرش استعفای دکتر سید علی‌اکبر هاشمی راد و انتصاب وی به‌عنوان مشاور امور دانشجویی فرهنگی این دانشگاه از خدمات او در زمان تصدی معاونت دانشجویی فرهنگی تشکر و قدردانی کرد.

دکترسید علی‌اکبر هاشمی‌راد، عضو هیات علمی جهاددانشگاهی و مدیر گروه مدیریت فرهنگی هنری دانشگاه است و پیش‌ازاین نیز به‌عنوان معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، مدیرکل اجرایی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، رییس جهاددانشگاهی واحد علامه طباطبایی، رییس جهاددانشگاهی واحد خوارزمی و مؤسس و رییس جهاددانشگاهی واحد البرز فعالیت داشته است.


( ۲ )

نظر شما :