برگزاری دومین دوره آموزشی سلول‌های بنیادی به زبان ساده، ویژه المپیاد سلول‎‌های بنیادی

۰۹ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۹ کد : ۴۹۹۴۵ آموزش و کارآفرینی
معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی با همکاری مرکز آموزشی سلول های بنیادی برای همه، «دومین دوره آموزشی سلول‌های بنیادی به زبان ساده» را ویژه دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به زیست‌شناسی و سلول‌های بنیادی، در آبان و آذرماه برگزار می‌کند.
برگزاری دومین دوره آموزشی سلول‌های بنیادی به زبان ساده، ویژه المپیاد سلول‎‌های بنیادی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، "دومین دوره آموزشی سلول‌های بنیادی به زبان ساده"، ویژه المپیاد سلول‎‌های بنیادی با سرفصل‌های: مقدمه‌ای بر زیست‌شناسی سلولی؛ مقدمه‌ای بر زیست‌شناسی مولکولی؛ مبانی سلول‌های بنیادی؛ سلول‌های بنیادی پرتوان؛ سلول‌های بنیادی بافتی؛ تمایز و کاربردهای سلول‌های بنیادی، به صورت مجازی به مدت ۱۵ جلسه در آبان و آذر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

دکتر فرشید یکانی پژوهشگر در زمینه سلول‌های بنیادی و زهرا عبدی دارنده مدال نقره المپیاد دانشجویی سلول‌های بنیادی، مدرسان این دوره آموزشی هستند.

تاریخ شروع دوره از روز شنبه ۲۱ آبان‌ماه (ساعت 17 تا 18:30) است. 

به گزارش ایسنا، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به زیست‌شناسی و سلول‌های بنیادی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ تلفن 23562753-021 یا شماره واتس‌اپ 09127624683 تماس حاصل کرده و برای ثبت‌نام در دومین دوره آموزشی سلول‌های بنیادی به زبان ساده، به وب‌سایت معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان مراجعه کنند.

کلید واژه ها: پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی


نظر شما :