در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور انجام می شود؛

همکاری هلدینگ صنایع شیمیایی ایران و پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی

۲۰ مهر ۱۴۰۱ | ۱۲:۱۶ کد : ۴۹۳۶۴ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
هلدینگ صنایع شیمیایی ایران و پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور همکاری می کنند.
همکاری هلدینگ صنایع شیمیایی ایران و پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، در نشست مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی و دکتر سعید زرندی مدیرعامل هلدینگ صنایع شیمیایی ایران، زمینه ها و ظرفیت های همکاری دو مجموعه در زمینه توسعه نوآوری، توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت از طریق حمایت و همکاری شرکت های دانش بنیان و فناور و نیز حمایت از استارت آپ ها و ... مورد بحث و بررسی قرار گفت.

در این نشست مهندس عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز با تشریح بخشی از دستاوردها، برنامه ها و فعالیت های پارک علم و فناوری البرز گفت: این پارک توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی را در راستای حمایت از فناوران و نوآوران دنبال می کند.

وی بر تعامل دو مجموعه هلدینگ صنایع شیمیایی ایران و پارک علم و فناوری البرز تاکید کرد و گفت: پارک علم و فناوری البرز برای تعامل و همکاری با بخش صنعت اهمیت ویژه ای قائل است و امیدوایم این همکاری ها هر چه زودتر عملیاتی شود.

دکتر زرندی نیز در این نشست ضمن تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان پارک علم و فناوری البرز در حمایت از فناوران و افراد صاحب ایده و شرکت های دانش بنیان تاکید کرد: من با تمام توان از طرح‌های توسعه، نوآورانه و پروژه های در دست اجرا در پارک علم و فناوری البرز حمایت خواهم کرد.

مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران اظهار کرد: باید تلاش کنیم با اجرای طرح ها و پروژه های نوآورانه و توسعه ای، گام های موثری برای ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت برداریم.

وی با تاکید بر همکاری با پارک علم و فناوری البرز تصریح کرد: ظرفیت های این پارک مهم شایسته تقدیر است و ما برای توسعه همکاری ها برنامه داریم.

کلید واژه ها: پارک علم فناوری البرز


نظر شما :